Listopad 2012

Nothing to lose

29. listopadu 2012 v 21:40 | MissFreakyLuce |  Jednorázové povídky
Takže jsem měla mírně depresivní náladu, když jsem poslouchala písničku "Nothing to lose" od Billy Talent a rozhodla se díky tomu napsat další jednorázovku o frerard, protože jsem chtěla psát, ale něco úplně mimo téma, který jinak píšu. :D Tak snad se bude líbit :)

Nothing To Lose

Byl jsem to děcko, kterýho si nikdo nikdy nevšímal. To já jsem byl ten podivín, ten terč veškerého posměchu, šikany a dokonce i nedojezených objedů. To já jsem trávil celý svůj život sám a nikdo mě nechápal. To já byl ten, jehož jméno si nikdo nikdy nepamatoval. Nikdo s tím nemohl nic udělat. Ani moje máma, můj táta nebo dokonce můj brácha, který mi byl ze všech nejbližší. Život byl pro mě utrpení, které bych nepřál nikomu. Dokonce ani těm lidem, kteří si přáli mou smrt. Celé své dny jsem trávil potmě ve svém pokoji, který byl ve sklepě a poslouchal nahlas moje oblíbené písničky. Jen jsem tak ležel, uvažoval jsem. Uvažoval jsem, jestli celá tahle hra jménem život má vůbec smysl. Tedy smysl určitě má, ale ne pro někoho jako jsem já. Pro takovýho zatracence.

The passion between us

19. listopadu 2012 v 21:33 | MissFreakyLuce |  Jednorázové povídky
Hey guys. No, jsem nemocná a tak nějak jsem neměla co dělat, takže jako správnej frerardista jsem šla napsat o Frankiem a Geem jednorázovku. :D Tak snad se bude líbit, je to snad poprvý, co jsem zašla trošku dál přes líbaní. Ale uvidíte sami. Předem děkuji za názory :)

The passion between us

Nemohl jsem z něj spustit oči. Ty jeho oči, vlasy, které si pořád dával za uši, aby mu nepřekážely když se tak soustředil na hraní na kytaru. Ta překrásná melodie, když se pokaždé rozlinula po mém malém pokoji, mi způsobovala radost, ale ne takovou, jako když pokaždé zvedl hlavu a podíval se mi do očí s tím jeho rebelským úsměvem. Proč mi tohle dělá? Takhle to bylo už celé odpoledne. Já a Frank jsme vymýšleli totiž nějaké nové písničky. Když se na mě znovu podíval a usmál se, tak se z mého hrdla vydral nějaký těžko definovatelný zvuk, mělo to znít spíš jako povzdychnutí, ale znělo to spíš jako zvířecí zavrčení. A pak jsem si zahanbeně přikryl obličej polštářem, který jsem měl hned po boku a rozvalil se na postel, kde jsme oba seděli.

Prostě blbost :D

19. listopadu 2012 v 20:35 | VeryBadPerson |  Jednorázové povídky
Gee vypráví svým dětem. :D (Třeba Amy a Rob)Je mírně podnapilý...:D
No....tak jsem mu ho tam strčil ! A děcka muj pták je velkej jak pták ohnivák.
"Komu?" ptal se Amy
No, přece tady strejdovi Frankovi.
Frank se začervenal a takhle to bylo...
Vlepil mi facku.
"Proč facku, já chci hudlana !" A začal jsme ho líbat.
Frank se nebránil. "Já taky, zlíbej mě ty divochu !"
Povalil jsem ho na zem a slíkl mu kalhoty. On mě taky. Strčil jsem mu jazyk hluboko do krku, že jsem snad cítil jeho plíce.
Pak se otočil a já jemně a pomalinku mu ho tam strčil. Byl jsem velmi jemný, pozpěvoval jsem si "I donť love you" a strkal jsem ho tam podle rytmu.
Frank se ohradil a řekl at pustim něo rychlejšího. Zčal jsme zpívat "Na Na Na" a zase se pohuboval do rytmu.
Frankovi s to líbilo, začal zpívat taky. Naše synchronizované hlasy zněli užasně, ale nebyli lepší než ten sex. Lepší než s LynZ. Bohužel písnička už zkončila. :( Tak jsem začal zpívat Planetary. Frank se nepřidával...Bylo mi to líto. Nasral jsem se, oblíkl se a začal řvát na něj jak to že nezpívá !
"Budu ti k tomu hrát na kytaru !" řekl
"Jak chceš hrát na kytaru při sexu ?"
"Nepamatuješ?"
"A jo..tak jo pojd na to"
Frank popadl kytaru, já mu strčil dicka do prdele, začal zpívat a frank mě doprovázel na kytaru.
"Co kdybychom tohle natočili jako klip?"
"Ok"
Natáčeli jsem naše hudební porno
Pak si to dál nepamatuju.
Děti na mě čuměli jak na debila tak jsem šel spát...

I'm sober!

19. listopadu 2012 v 18:11 | Gee-Bee
Hááj zvrhlíci :D Táák, přidávám jednu z mých vícedílných povídek :D a víte co :D ještě není dopsaná, takže zatím mám pouze dvě části, ale budu pracovat na pokračovaní (I promise) :D NO tak doufám, že se vám bude povídka líbit a já si jdu číst :D Mějte se :3 mimochodem PSALA JSEM TO NĚKDY PŘED DVĚMA ROKY A TEHDY MI BYLO OPRAVDU JEDNO, ŽE SE ZA TĚČKAMA A ČÁRKAMA DĚLAJÍ MEZERY TAKŽE SE TEĎ ZPĚTNĚ ZA TO OMLOUVÁM, ALE NECHCE SE MI S TÍM OPRAVOVAT, děkuju za pochpení :D

XOXO Gee-Bee


Navždy s tebou

13. listopadu 2012 v 13:44 | KatWamp |  Jednorázové povídky
No, mám tu další povídku kterou jsem psala ve škole s dost blbou náladou. -.-
Vypráví zdeptaný Gerard:
Zůstávám tu sám. Je tu prázdno a ticho. Někdo přichází jsi to ty ? Ne to je jen Mikey, zase přišel aby mě utěšil. Každý den se ptám jestli tě ještě jednou naposled uvidím. Každou noc mám noční můry ve kterých se mě snažíš zabít. Možná chceš abychom byly spolu v nebi. Pořád na tebe myslím už od té doby co jsi odešel do práce a nevrátil ses. Nahlásil jsem to, hledal jsem tě, ale tvůj mobil byl vypnutý. Viděl jsem tvou fotku v televizi - byl to pro mě šok. Řekli mi že tě našli zmláceného v příkopu. Už jsou to tři měsíce a ještě nenašli tvého vraha. Myslím stále na to a přemýšlím jestli mám jít za tebou. Držím v ruce zbraň a prohlížím si fotky s tebou na stěnách kde se roztomile usmíváš. Vyhrknou mi slzy přes které ani nevidím. Slyším Mikeyho jak se dole dívá na televizi - jak šťastný je na rozdíl ode mě. Vůbec netuší co se chystám udělat. Já jen myslím na to že už za chvíli budu s tebou. Zvedám zbraň……Přikládám si jí ke spánku…….Mačkám spoušť a naposled se podívám na naše společné fotky. Poslední co cítím je bolest a pak už nic. Obklopí mě tma a já cítím že mé ruce někdo sevře. Jsem už navždy s tebou Frankie :-*

záchodky "forevr" (uchylnéé)

12. listopadu 2012 v 19:23 | VeryBadPerson |  Jednorázové povídky
Vypráví Gee :3 (je to na rychlo abych něco přidala)
Ohlédl jsem se zpátky a zase tam byl. Nějakej sexy kluk v uplym černym triku a v uplejch kalhotech že jsem měl strach že se mu neprokrvujou nohy. Byl sexy. Hodně seeexy. Když tohle slyšíte musí Vám dojít že asi nejsem uplně "normální". Ano, jsem gay. Ale užívám si to. Nevíte jak skvělý je mít sex do prdele. Prostě je to nejlepší....
Ten kluk vypadal že zrychluje, celkem rád bych se seznámil a vypadalo to že on taky. Trošku jsem zpomalil. Chodili jsme vedle sebe asi půl minuty. Když už jsem nevydržel tu jeho vůni a prostě jsme po něm skočil. Vypadal udiveně, ale neodporoval. Na ulici bylo celkem rušno, tak jsem hledal místo kde bychom to dělali. Muj zrak spočinul na veřejných záchodech. Rozběhl jsem se a v ruce držel jeho ruku. Záchodky byli malé a děsně to tam smrdělo, ale byl jsme tak nadrženej že jsem to nevnímal.
Začal jsem mu svlíkat triko a kalhoty. Kalhoty nešli svlíknout, byli moc těsné. Strávil jsem u toho asi 54646 hodin.
Když byl uplně nahý. Začal svlíkat mě.
"Kurva ! Zapoměl sem lubrikant !"
Já taky žádnej nemám...zabručel.
Zapojil jsem mozek...co by tak mohlo nahradit lubrikant !!! MÝDLO !!!!
Vzal jsem mýdlo a dal ho na můj obří penis. Ten kluk vyjekl slastí a bolestí najdenou. Jsem tvrdý (ano, dvojsmysl)
"Jméno?" zeptal jsme se.
"Frank" vyhekl
Usmál jsem se a ještě přitvrdil. Jsem zvyklý na tenhle druh bolesti, ale Frank nejspíš ne. Ale mě byl Frank u prdele (ano, zase dvojsmysl)
Začal jsem být unavený, tak jsem zvolnil a začal ho lízat po zádech, bradavkách a nakonec mu kousal ucho. Přivedl jsem Franka do orgasmu. Frank řval na celé veřejné wc.
Když v tom přiběhla nějaká stará ženská a začala na nás překvapeně koukat. Stála tam a usmívala se. Měli jsem diváka.
Ta bába zařvala....poďte sem, lidičkové ! A za ní se objevilo asi 10 důchodců. Všichni koukali a komentovali to slovy. "Ano, ot jsme dělali také"
Frank se rychle oblíkl a rychle vypadl. Šel jsem za ním. Ale už tam nebyl :D

Učitelský stůl

12. listopadu 2012 v 18:25 | KatWamp |  Jednorázové povídky
Ehm....tak jo napsala jsem svojí další povídku odehrávající se na učitelském stole (ve škole). Je to nic moc protože jsem to psala opůlnoci na mobilu :DD -.-
Vypráví Gerard :
Jsem gay a je mi 19 let jo a jen tak mimochodem miluju svého nejlepšího kámoše Franka. Divný co ? Každý den vedle něho musím sedět, dýchat jeho sladkou vůni, chodit s ním do kina, přespávat u něho. No prostě se chovat jako normální nejlepší kámoš. Ale dnes musí být něco jinak. Jako vždy přišel pozdě a měl na sobě přicuclý to svoje roztomilý černý triko, úzký roztrhaný kalhoty a černý boty - vypadal prostě šukézně. Když skončila poslední hodina a my si balili domů zeptal jsem se Franka jestli by mi nepomohl něco najít a jakmile jsme byly oba u učitelského stolu prostě jsem po něm skočil. Ještě jsem to nikdy na učitelském stole nedělal, ale můžu vám říct že to je teda něco! Nejdřív byl Frankie trochu překvapený jako malé štěně, ale brzo se změnil na vzteklého psa. Začali jsme se líbat a já pokračoval po jeho těle dolů. Když jsem se dostal až dolů viděl jsem že už tam má dost slušnou bouli a že už to nemůže vydržet. Rychle jsem si proto začal proto začal pohrávat s páskem u jeho kalhot. Za chvíli už kalhoty leželi spolu s mými na stole. Když jsme si oba pomohli i ze spodního prádla vytáhl jsem z kapsy u kalhot lubrikant a potřel jsem si sním penis. Položil jsem Frankieho na stůl a opatrně zasouval penis dopředu a začal jsem dělat jemné pohyby dopředu a dozadu. Brzy jsem nabral takové tempo že jsem ani nechápal kde se to ve mně bere. Byly jsme k sobě s Frankem tak přilepení že jsem cítil jeho rychle bušící srdce. Po té hrozně dlouhé době jsem konečně přestal přirážet a jen jsem ho líbal na zádech. Po chvíli jsem, ale uslyšeli kroky tak jsme se rychle převlékli. Ve dveřích se Frank ještě zastavil aby mě políbil a řekl mi že je hrozně rád že jsem konečně pochopil že mě chce. A pochopitelně i to že je gay. Chvíli jsem překvapeně zíral s otevřenou pusou jako nějaká ryba na suchu dokud' mi nezacpal pusu jazykem a a zeptal se jestli nechci jít k němu. A asi si dokážete představit co jsme tam dělali -.-

Pohádka o Sněhurčákovi

12. listopadu 2012 v 9:06 | Gábi |  Jednorázové povídky
Ehm no... konečně sem taky něco dávám :D Je to moje první povídka, napsala jsem jí asi před rokem. Bože... psala jsem hrozně stupidně :D Slibuju, že příště to nebude taková kravina :DByl jednou chlapec, jmenoval se Gerard, ale všichni mu říkali Sněhurčák, protože měl sněhově bílou pleť a nádherné černé havraní vlasy. Bydlel se svými rodiči a bratrem ve velkém zámku- byl to totiž princ.
Všichni kluci po něm jeli a to se nelíbilo jeho bratrovi Mikeymu, který na Sněhurčáka Gerarda žárlil. Už od dětství ho nesnášel a chtěl se ho zbavit, nevěděl však, že jeho bratr ho už léta bláznivě miluje.
Jednoho dne Mikeyho napadlo, že by Sněhurčáka odvedl do lesa a nechal ho tam, stejně je úplně blbej, tak mu něco nakecá a on za ním v klidu půjde, kamkoliv chce.

"Gerardkuu? Nechceš jít na houby?" zeptal se Mikey vesele svého bratra, který zaléval květiny na zahradě. Sněhurčák Gerard nejdřív na Mikeyho čuměl, jak kdyby se proměnil v netopýra, ale pak souhlasil.
"Dobře pudem, stejně sou ty kytky už dávno přelitý." řekl a zahodil konev kamsi do jezírka mezi zlatý rybky, který si občas smažil k večeři .
"Jenom se půjdu převlíknout a hned jsem tady." řekl Gerard a vběhl do zámku a zamířil do svého pokoje…
"Sakra! Mám rande s Mikeym, co si vemu na sebe?!?" Začal hysterčit a zmateně pobíhat po pokoji, pak se rozhodl, že se uklidní a vezme si něco obyčejného a praktického… třeba tohle brnění!
Odkopl Mikeyho kočku, která se furt dotěrně lísala a začal se navlíkat do brnění.
Pod něj si vzal ještě vlněný svetr, aby mu nebyla zima. Když se oblékl, ještě se na sebe podíval do zrcadla, jestli mu to sluší.
"Hmm, aachjoo! Mám v tom brnění velkou prdel!" zamumlal naštvaně, ale už nebyl čas se převlíkat, Mikey netrpělivě čekal před zámkem…
"No konečně!" zajásal Mikey, když už viděl Gerarda vycházet ze dveří, ale pak se zarazil, "Kurva, co to- proč máš brnění debile?!" utrhl se na něj…
"Tobě… tobě se to nelíbí?" zeptal se smutně Gerard se slzama na krajíčku… "a proč??"
"No, já nevim…. prostě… jdem do lesa a ty…. jdeš v brnění, ale…. no, vlastně seš v tom celkem sexy…" usmál se na něho Mikey. Gerardovi se ulevilo.
"Tak jdeme?" pobídl ho Mikey a konečně vyrazili. Mikey si ho pořád prohlížel- měl slabost pro kluky v brnění a Gerard byl i celkem hezkej chlap…

Došli do lesa a začli hledat houby. Gerardovi to moc nešlo, protože mu pořád padala helma. Když už byli celkem hluboko v lese, začal se Mikey na Gerarda sápat, ten z toho byl v sedmém nebi.
"Gerardee, moc tě chci…" zasténal mu do hledí na helmici. Začal mu svlékat brnění, trvalo mu to asi půl hodiny, protože je strašně nešikovnej. Pak Gerarda natiskl na strom a znásilnil ho tam, dost to ho to bolelo a křičel na celej les… Mikeymu to bylo fuk. Když se udělal, nechal Gerarda jenom v tom vlněném svetru ležet na zemi a odešel domů.

Gerard ležel na zemi a plakal, bylo mu líto, co mu Mikey udělal, vždyť on ho přece miloval! Strčil hlavu do mechu a brečel ještě víc, najednou cítil, jak ho někdo tahá za svetr, vystrčil hlavu z mechu a podíval se na toho, kdo ho to za svetr tahal.
Stál tam tvor malého vzrůstu s bělostnou pletí tetováním na krku a všude na rukou- byl to trpaslík! Na hlavě měl čepičku a v ruce lucerničku!
Zářivě se usmál a pravil… "Kde máš kalhoty ty uchyle?!?" Gerard se začervenal a přetáhl si svetr pořádně, aby mu nebylo nic vidět.
"No, já nevím…. můj.. můj brácha…" popotáhl "on mně znásilnil a moje brnění někam hodil a já nevím, kde jee!" rozbrečel se. Trpaslíkovi ho bylo líto a tak ho pohladil po vlasech a řekl: " Pojď, vstávej! Já tě vezmu k sobě do své chaloupky a postarám se o tebe ano?" pomohl Gerardovi na nohy.

Gerard nevěděl, kde se má držet dřív, jestli vepředu, nebo vzadu… pak vymyslel, že si ten svetr provlíkne spodem mezi nohama a bude to držet- prostě jako plína...
Došli do chalupy, nebylo to daleko.
"No, ehm… já jsem Frank." natáhl trpaslík ruku k Gerardovi, jen co se dveře za nimi zavřeli "Sněhurčák Gerard" natáááhl ruku ( až dooolu ) k trpaslíkovi Gerard a při tom pustil svetr, vyklouzl mu z něj jeho... a Frank se začal smát.
"Gerarde! To je had, nebo je to fakt TO, co si myslim? Teda jestli jo, tak to teda klobouk dolů!" a smekl čepici. Gerard jen stál, celej rudej až na hadovi… ale pak se začal smát spolu s Frankem.
Smáli se a smáli, pak se dlouze podívali do očí a políbili se… Frank líbal faakt luxusně, až z toho Gerard omdlel…
Frank ho strčil rovnou do skleněný rakve, kterou tam měl pro každý případ už nachystanou, ale pak toho malýho dementa napadlo umělé dýchání, tak to udělal a Gee se probral. Znovu se políbili, tentokrát už Gerard neomdlel. Pak si to vesele rozdali v tý skleněný rakvi, pak ještě dvakrát do kola a od té doby spolu žijí štastně a vesele a žádný Mikey, ani brnění jim v tom nebrání, jsou štastní a blááznivě zamilovaní!

Something was changed

11. listopadu 2012 v 21:05 | MissFreakyLuce |  Jednorázové povídky
Okay, takže jsem se rozhodla sem hodit další jednorázovku. Někteří jste jí už mohli číst u mě na blogu, ale pro ty, kteří ještě ne, tak vám přeji příjemné počtení. A jestli už jste jí četli a přesto si jí přečtete ještě jednou učiníte mě tím nejšťastnějším člověkem na planetě. ^____^ Předem děkuji moc za případné názory.

Something was changed

"Franku! Zvedni ten svůj línej zadek a pojď mi pomoct narvat tenhle bordel do tý garáže, jinak se dneska nikam nejde!" Volal na mě můj mírně vznětlivý kamarád Gerard. Znali jsme se už odmalička a on se ani trochu nezměnil. I když oba za chvíli vyjdeme střední, byl stále stejně dětinský jako dřív. Protože podle něj celá záležitost s dospíváním není správná. Ale čert to vem, myslím si to taky.
"Už jdeš?" Ječel na mě znova, když do garáže dával nějakou krabici.
"No jo!" Opáčil jsem a ze srandy ho kopnul do zadku, že se s krabicí převrátil dopředu. Začal kýchat, jak se mu obličej zabořil do prachu na věci, co nesl.

Jedno odpoledne....

10. listopadu 2012 v 22:43 | VeryBadPerson |  Jednorázové povídky
:D Hele prosím buďte hodní. Je to můj příběh o Frerard :3.

(Gerard a Frank se ještě neznaj :D- z pohledu Geeho)

Většina bisexuálních lidí si svou orientaci nehce přiznat, myslí si že je to nenormální a takovýhle zkurvený kecy... Ale neuvědomujou si že TO jsou oni... Já se s tím smířil. Občas si zašukám s nějakým hezkým klukem...Ale musí se mi líbit.
Když o to tak přemýšlím tak támhle naproti stojí takovej hezkej kluk...černé vlasy do obličeje a roztomilý výraz. JOOO to mám rád. Vypadá to že mě taky zaregistroval. Usmál se a mrkl. Nevím, ale mám tušení že se mu líbim. No co tak trochu zariskuju a jdu za tím klukeem s nehorázně sexy prdelí.
Stojim u něj a najednou si uvědomím že nevím co mámm říct.
"Ahoj" Vypadlo ze mě.
"Čau" odvětil
Nevěděl jsme co říct, tak jsem na něj jen tak zvědavě počumoval. On si mého pohledu všiml.
Usmál se a řekl "Jsem Frank, jestli mě chceš opíchat, bydlim za rohem.."
Překvapeně jsem mrkal. Byl jsem překvapený z jeho přímosti,, ale co taková nabídka se neodmítá.
"Jdeme!" řekl jsem a mávl hlavou
Vedl mě temnou ulicí až k nějakému shnilému baráku. Znechuceně jsme se zatvářil... Fuj ! Jka tady někddo muže bydlet
"Jestli se ti to nelíbí, mužeš jít..."
Ne, v pohodě to přežiju. Ale jsem zvyklej na ehm...lepší podmínky"
"Zvykneš si" odvětil..
Šli jsme nahoru po skoro rozpadlých schodech asi věčnost. Konečně se Frank zastavil. Odemkl dveře kupodivu to byl hezky zařízený byt. Moderně, jednoduše. Hned naproti na mě koukala velikánská postel snad pro 644523524956 lidí. Frank vzal lubrikant a začal povídat něco o tom že je to jen pro jednou a že už nikdy se nesetkáme. Neche do toho plést city.
Začal se slíkat a vybídl mě taky. Oba jsme se svlíkli do naha a já jen čuměl že něco tak velkého mue bejt v kalhotech.
"Ty do mě nebo já do tebe ?" řekl Frank
"Já do tebe" odpověděl sem.
Frank mi pujčil lubrikant a já si pořádnou vrstvu dal na ptáka a pomalinku jsme se dostával do jeho prdele. Frankovi se to očividně líbilo a mě taky. Pomalu jsme začali zrychlovat až do neuvěřiteného tempa. Bylo to nádherné Jeho zadek se otíral o moje břicho a já si užíval každý jeho dotyk. Začali jsme být unavení a začali se jen tak líbat. Nechtěl jsme aby tento okamžik spončil. Něco tak nádherného jsem ještě nezažil (a věřte že toho bylo hodně) Líbání mě začalo unavovat. Frank mi naznačil ať mu vrátím lubrikant a začal se oblíkat. Tázavě sem se na něj koukl a řekl " to je vše ?"
Frank se jen usmál a odešel. Chvíli jsme tam tam ohromeně stál a čuměl. Slyšel jsme kroky které šli po schodech nahoru za mnou. NO HURÁ ! On se vrátil. Jenže dveře otevřel páreček důchodců...
"Co děláš v našem bytě, ty kreténe ?! " Začal řvát ten dědek.
S otveřenou hubou sem tam stál a mozek se snažil pochopit co se stalo...
¨Frank mě odvedl do cizího bytu ! :-D Odstrčil sem toho dědka a vyšel ven...
Šáhl jsem do kapsy a nahmatl nějakej papír. Vzal jsem ho...byl to vzkaz od Franka... Stálo tam jen...Sorry za to překvápko, moc se mi to líbilo.

(Ne) povedený výlet

10. listopadu 2012 v 14:20 | Mentoska |  Jednorázové povídky
Napsala jsem svou druhou povídku ;) Tak snad se bude líbit :)"No kurva kde sou?" Čekal jsem na domluveném místě v 1 hodinu odpoledne a nikde nikdo. Po pár minutách čekání jsem zahlídl na obzoru červený háro. Byl to Gerard a jeho bratr. Jeli na kolech jelikož sme se dohodli že pojedeme na výlet. Když dorazili až ke mně Gerard se na mě toužebně podíval. Mikey lovil z batohu jeho prášky na různý alergie aby náhodou nedostal nějakou vyrážku kdyby zavadil o nějakou pitomou kytku nebo ho nedej bože štípla vosička. Konečně dorazil i Ray.
Vyjeli sme směrem z města. Jeli sme polní cestou až k jezírku. Tam sme zastavili a začli vyndavat z báglů piva. Pivo jsem si dal zatím jen já a Gerard. Na Raye bylo brzo a Mikey nemohl protože sežral ty prášky. Prej by se z nich poblil kdyby si na to dal pivo. Začali sme stavět stany. Jeden pro mě a Gerarda a druhej pro Raye a našeho Mikeyho. Když sme měli hotovo začli sem se nudit. Gerarda napadlo že bysme mohli jít hrát na schovku do nedalekého lesíku. Všichni souhlasili až na našeho poseroutku Mekeyho. Prej by ho tam mohlo něco sežrat. Nakonec šel protože nechtěl zůstat u stanů sám.
Ray začal počítat. "100, 99, 98, 97…. 3,2,1, už jdu!" Byl sem schovanej s Gerardem fakt dost dobře. A měli sme spoustu času než nás Ray najde. Gerard po mě hned vyjel. Začli sme se líbat, ale po pár minutách nás z našeho vzrušení probralo křupání větviček. Byl to Mikey. Celej podrápanej, umazanej a potrhanej. " Zakopl sem a zkutálel jsem ze svahu! Musím do nemocnice asi mám zlomenou ruku! Kde je Ray? Heeeeeeej Rayi! Kde seš????? Pomooooc!" "Drž hubu sakra!" Zařval na svího bratra Gerard. V tu chvíli se přiřítil Ray. "Hele kámo musíš se postarat o Mikeyho. Vem ho do města do nemocnice a pak se pro nás vrať autem. My tu zatím počkáme s Gerardem a sbalíme stany."
Zůstali sme sami u stanů. Skvělá příležitost jak si užít. Zalezli sme do stanu a začli se svlíkat. Naštěstí bylo venku teplo takže sme toho na sobě moc neměli. Zůstali sme jen v boxerkách. Projížděl jsem Geemu prstáka jeho háro a on objížděl prsty křivky mého těla. Uslyšeli sme motor auta. Ray. Začli sme na sebe rychlostí blesku házet oblečení a dělali sme že balíme spacáky.
V nemocnici sme se šli podívat za Mikeyem. Ležel na posteli s rukou v sádře a žral nemocniční kentus co mu naservírovali. Zdálo se že je spokojenej. Tak sme ho jen pozdravili a šli pryč. Už byl večer tak sme se rozhodli že půjdem domů. Rozloučili sme se s Rayem a když odešel zůstali sme tam stát jen my dva. "A co teď?" Zeptal jsem se. "Asi bysme mohli jít ke mně domů." Rozzářil sem se a usmál se na něho. Byl tak nádherném, když mu padali vlasy do obličeje a on je znuděně odhazoval do zadu. Ve světle pouličních lamp se mu leskly jeho nádherný oči. Úsměv mi oplatil, vzal mě za ruku a šli jsme k němu.
Objednali sme si pizzu, pustili telku, otevřeli pivka a tak strávili zbytek večera. "Jdu si dát sprchu. Franku pojď se mnou." V koupelně sme se navzájem svlíkli. Gerard pustil vodu. Objal jsem ho. Horká voda nám stékala po tělech. Po sprše sme se přesunuli do ložnice. Ráno sem se probudil a viděl gerarda jak stojí nad postelí a kroutí hlavou. "Co se stalo?" "Nic. Jen se dívám jak sme zničili mojí novou postel."

The only hope for me was you.

10. listopadu 2012 v 8:24 | Adelas. |  Jednorázové povídky
Takže přidávám jednu z mých starších povídek. je trochu kratší, nevím jestli nějak originální (smutných frerardů je..)
:D Když tak se mne neptejte na detaily, psala jsem to tehdy v 1 hodinu v noci na mobilu :D
Snad se bude alespoň trochu líbit ;) :)

Propláču celý den. Už je to půl roku a já nemohu zapomenout.
Každý den chodím k Tvému hrobu a ptám se proč? Proč si mě opustil, proč si mě nechal samotného v tomhle skurveném světě?!
Ty jsi byl pro mě jedinou nadějí. Jediným přítelem.
Sedím u hrobu, brečím a vzpomínám. Vzpomínám na každý okamžik strávený s Tebou.
Jak jsme se poznali… Tehdy v parku. Už je to dávno. Ty jsi my pomohl. Ty jsi mě chránil. Ty jsi za mnou stál, ale sám jsi neřekl co Tě trápí.
Chybíš mi.
Vzpomínám jak jsem se dozvěděl že… Že už nejsi. Šel jsem z práce. Před domem byla policie a sanita. Okamžitě jsem se s brekem a špatným tušením rozběhl k domu.
Bylo pozdě.. Oznámili my, že ses zabil..
Proč jsi zmáčkl spoušť? Už nemohu dál. Ze slzami v očích vstávám. Naposledy Ti říkám 'Ahoj' a jak Tě miluji.."Setkáme se už brzy. Budeme šťastní.''
Doma jsem na kus papíru naškrábal jaký chci mít pohřeb a že chci být pohřben vedle Gerarda.
A taky že ve druhém životě budu šťastný.
*Dopsáno*
Ze šuplíku v nočním stolku jsem vytáhl pistoli, kterou jsem tam původně měl kvůli bezpečnosti.
Už jen stisknout spoušť. Jen pár okamžiků mě dělilo od znovu-setkání s mou láskou…
Miluji Tě Gee a vždycky budu.
Naposledy jsem se podíval na naší Společnou fotku, kterou jsem žmoulal v ruce a……

Forever

10. listopadu 2012 v 7:23 | KatWamp |  Jednorázové povídky
Frank - vypráví
Miloval jsem tě.
Miloval jsem tě víc, než kluci v kapele.
Miloval jsem tě víc, než tvůj bratr Mikey.
Miloval jsem tě dokonce víc, než tě milovali tví rodiče.
Tak proč jsi mi to udělal ?! Proč kurva ?! Už mi to asi nikdy nepovíš.
Nikdy se to nemělo stát, nikdy jsme se neměli pohádat.
Hrozně moc je mi líto, že jsem tě podvedl s Petem, ale i přesto jsem to svaloval na tebe - na tvoje změny nálad, na tvoje opilecké hádky při kterých si mě pokaždé uhodil a pak si mě utěšoval sladkým sexem. Přesto jsem tě miloval. Kdybys mě s ním nenačapal ve společném objetí, ještě bys tu byl. Kdo mohl vědět, že se pohádáme a ty odejdeš a opiješ se v nějaké podělané hospodě kde potkáš ,,mého milence''. Ani nechci pomyslet na to, co jsi mu udělal za to, že mě od tebe odlákal. Za to, co jsem ti udělal, jsi mě pod náporem alkoholu nazýval zkurvená děvko. Ale i přesto všechno jsem tě miloval a věděl jsem, že ty mě taky. Proč jen sem už dávno od tebe neodešel, nic z toho by se nestalo a já tě mohl zdálky pozorovat, jak si užíváš život. Byl jsem neuvěřitelně šťastný pokaždé, když jsem tě viděl se smát, běhat okolo mě, posmívat se Mikeymu, když strčí vidličku do toustovače nebo když jsi se smíchem strkal Rayovi pastelky do vlasů, když spal. Ale teď' už tu nejsi a já celý den sedím a brečím, zatímco mě Mikey a ostatní utěšují a říkají, že bys určitě nechtěl, abych tu takhle seděl a utápěl se ve smutku. Ale co oni kurva vědí, já tě miloval, ochraňoval a utěšoval když jsi měl deprese a absták. Každý den chodím na tvůj hrob a přináším ti tvé nejoblíbenější kytky - rudé růže jako krev a vzpomínám na časy s tebou. Nikdy nezapomenu na ten pohled, kterým si mě obdařil poté co jsem tě našel, ale už bylo pozdě, moc pozdě pro tebe i pro nás oba - podřezal sis žíly. I přes to že jsi mi řekl, že spolu budeme navždy. Ty jsi to porušil, slíbil si to a pak si to odhodil jako hadrovou panenku!! Jediná slova, která jsi mi řekl ještě než jsi mi umřel v náruči byly ,, MILUJU TĚ FRANKIE ''.
It's been ten fucking years since I've been seeingyour face 'round here.
( Je to už deset zasraných let, co jsem viděl tvojí tvář právě tady )
And you're walking away, and I will drown in the fear.
( A ty odcházíš pryč a já se utápím ve strachu )

I'm fucker

9. listopadu 2012 v 22:43 | Gee-Bee |  Jednorázové povídky
Hááj pozemšťani a ostatní zvrhlíci. Přidávám povídku a pokuď znáte můj blog tak mi prosím nevyčítejte, že jste ji už četli děkuju :D Není to úplně moje dílo, ale společné ještě s jednou slečnou a doufám, že se vám bude líbit =)

XO Gee-Bee

Your biggest fan

9. listopadu 2012 v 22:20 | MissFreakyLuce |  Jednorázové povídky
"No tak Franku, nebyl jsi na jejich koncertě už minulý týden? Vystupují každý víkend, co by se stalo, kdybys to jednou vynechal a konečně strávil s kámošem večer u televize s pizzou v ruce?" Ptal se mě otráveně můj nejlepší kamarád James, když jsem mu oznámil, že tenhle víkend chci jít znovu na koncert jedný skupiny. Teprve začínali a pocházeli ze stejnýho města jako já. Zajímavý, že jsem je tu nikdy předtím neviděl. Nebo o tom aspoň nevím. Vůbec nechápu, proč mě tak zaujali, ale prostě něco v sobě měli, něco, co mně nutilo chtít víc. Nechtěl jsem sedět celý večer doma u televize, když jsem mohl mít něco lepšího.
"Tak pojď se mnou a pochopíš." Navrhl jsem mu, když jsem se převlékal do oblečení, co jsem měl přichystané na koncert.

Noc v NY

9. listopadu 2012 v 22:10 | Mentoska |  Jednorázové povídky
Seděli sme s Frankem na baru po jednom povedenym koncertě v NY. Naštěstí nás tu nikdo nepoznal takže jsme měli na sebe čas a trochu si o nás dvou promluvit. Začal jsem mluvit o tom, že by to mělo skončit nebo to, co mezi náma je praskne. Frank se na mě podíval a přejel mě zkoumavím pohledem a po chvilce přemýšlení odpověděl. " Nechci aby to skončilo! Musíme si dávat větší pozor na podiu, protože co tam občas děláme je docela nápadný.. Třeba jako dneska když si mi olíznul rty a pak si mě kousl do palce na ruce a to ani nemluvím o tom jak sme se ošahávali.. Neříkám že by se mi to nelíbilo, ale chápej že to brzo lidem docvakne." Usrknul jsem ze svého drinku a kuknul se na Franka jak mě pozoruje a v očích mu bylo vidět vzrušení. " Mám rád ryskování a lidem se to líbí.. Jen je fakt že bysme se mohli krotit. Klukům v kapele by to taky mohlo docvaknout. A co potom Ray? Ten by byl solidně nasranej." Frank jen souhlasně přikývl. Měli sme tu pronajatý pokoje v jednom hotelu tak sem kejvnul hlavou k odchodu a Frank se rozzářil. Věděl co bude následovat.
Zaplatili jsme a dali se k odchodu. Vzali sme si tágo, protože pohybovat se v městě plným lidí a ještě když nás někteří znaj by nebylo nejlepší v této chvíli, když jsme oba věděli co nás na pokoji čeká. A taky proto sme tam chtěli bejt co nejdřív. Do hotelu sme dorazili asi po 15 minutách, což nám stačilo k tomu aby sme se svíma pohybama a pohledama dokonale nažhvalili. Na recepci sme si rychle vzali klíče od mého pokoje s číslem 105.
Schody sme brali doslova po dvou. Doběhli sme k mému pokoji a já odemknul. V tu chvíli mě Frank popadl a prolítli sme dovniř. Zakopl dveřě. Odtáhl jsem se a ve tmě se mu zablískli jeho nádherný oči obtažený červenou oční tuškou. Rozhlídl sem se po pokoji. Gauč, křeslo, postel a huňatej červeně rudej koberec, to byli první věci na který mi padlo oko. Vybral sem si ten krásnej koberec. Franka napadlo to samí. Ztrhnul ze mě tričko a začal mi prsty jezdit po těle. Celej sem ztuhl vzrušením. Jedině on todle se mnou dokázal udělat. Lehl sem si na koberec a frank hned vedle mě. Začal mě vášnivě líbat a já jeho. Naše ruce se spojili. Jazyky si spolu hráli a byli sme v sedmém neby. Omylem sme zkopli lampu a převrhli nějaou kytku co tam stála, ale to nám vůbec nevadilo, vnímali sme jen dotyky a polibky toho druhého. Pak jsme se přesunuli na postel.
xXx
Ráno jsem se probudil vedle spícího Franka. Díval jsem se na něj snad půl hodiny. Pak jsem šel do kuchyně a natočil si sklenici vody. Když sme pyl ucítil jsem na krku dech. Frankova dech. Jeho ruce mě objali kolem pasu a já se na něj s úsměvem otočil. Také se usmál. Uklidi sme ten čurbes co sme včera napáchali. " Měl bych už jít. Aby to klukům nebylo dovný že nejsem u sebe v pokoji. Sejdeme se za dvě hodiny dole na snídani." Doprovodil sem ho ke dveřím a naposled ho políbil.
Když jsem přišel na snídani už tam byl Ray a Mikey. " Čau". "Ahoj." Pozdravili sme se a já si šel pro svojí porci. Sedl sem si ke klukům a začli sme si povídat o dalším koncertě který bude v LA. Ray mi oznámil že to tam na hotelu spletli a že já a Frank budem muset mít pokoj dohromady. Sám pro sebe jsem se štěstím usmál a začal jít snídani.

Stories

9. listopadu 2012 v 18:07

x KAPITOLOVÉ x

x JEDNORÁZOVÉ x