I'm sober!

19. listopadu 2012 v 18:11 | Gee-Bee
Hááj zvrhlíci :D Táák, přidávám jednu z mých vícedílných povídek :D a víte co :D ještě není dopsaná, takže zatím mám pouze dvě části, ale budu pracovat na pokračovaní (I promise) :D NO tak doufám, že se vám bude povídka líbit a já si jdu číst :D Mějte se :3 mimochodem PSALA JSEM TO NĚKDY PŘED DVĚMA ROKY A TEHDY MI BYLO OPRAVDU JEDNO, ŽE SE ZA TĚČKAMA A ČÁRKAMA DĚLAJÍ MEZERY TAKŽE SE TEĎ ZPĚTNĚ ZA TO OMLOUVÁM, ALE NECHCE SE MI S TÍM OPRAVOVAT, děkuju za pochpení :D

XOXO Gee-Bee


Frank
Dneska jsem se dovalil do školy s vědomím,že k nám do třídy dojdou dva nový pošuci. Třeba nebudou zas tak špatní i když, po tom co nám říkala třídní. Prej se k nim máme chovat s jakýmsi ohledem. Jsou to sourozenci. No uvidíme..
"Zdáár Franku" Ozvalo se za mnou, než jsem se stihl podivit kdo to je, vší silou mě 'popleskal' po zádech. Och to je Bob a zase žere. Medvěd jeden.
"Ahoj Bobe" Snažím se říct tak, aby nebylo poznat jak moc se snažím zalápat po dechu.
"Tak co jdem do třídy nebo počkáme na Raye?" Ptá se Bob a rozpačitě si prohrábne vlasy.
Mohli bychom počkat na to chodící afro. I když každej se bude na mě a na toho 'pořád žeroucího medvěda' čumět. Nenávidím být středem pozornosti. Nečekali jsme s Bobem ani pět minut a z hlavních dveří se vynořil -hádejte kdo- náš Ray. Funěl jak nadmutá koza.
"Čau kluci,sorry,že to tak trvalo" Dlouze se nadechne "Ale ujelo mi metro" A zase funivej nádech.
Zrovna když se ozve vtíravej zvuk školního zvonku rozrazí se hlavní dveře. Do školy vejdou dva kluci. Ten první s hnědými vlasy, brýle celkově takovej vychrtlej. Za ním jde taková vybledlá existence. Má černé polodlouhé vlasy, nehorázně bledou pleť a celkově působí tak, ehm jak bych to řekl.. Pochudle na své osobnosti. Je taky takovej vychrtlej, ale to ten hnědovlasý víc.Upře na mě oči.Jsou podlité krví a podmalované černou tužkou.Jeho obličej je..Co vybledlej,je sněhově bílej.Chvilku se na mě tak díval a pak s vražedným pohledem následoval ředitelku.Říkal jsem si co mohl být zač.
"Franku,pojď přijdem pozdě do hodiny" Uh..Ray.Nemám rád když mě někdo ruší z přemýšlení,ale tentokrát má froman pravdu.S povzdechnutím se s těma bláznama vydám do třídy,ale nemůžu na toho kluka přestat myslet.
Gerard
"Ano paní učitelko,my už si nějak poradíme" Nasadím strojenej úsměv.Je tak snadný podlejzat učitelkám.Smutně se podívám na Mikeyho.
"Bráško,já tam nechci,bude to stejný jako dřív za to mi to nestojí" Dořeknu a obejmu Mikeyho.
"Nebude,věř tomu! A když jo tak jim dám do držky,hlavně se netrap..Bráško".Vím přidělávám mu jenom další starosti..Popravdě už kolikrát jsem se pokusil se předávkovat a podřezat.Ale Mikey je to jediný co mě tu drží.
"Brácho musíme do třídy" Ozve se nade mnou.
Nespokojeně se na něj ušklíbnu a vydáme se do třídy.Oh 9.B asi jsme tu.Cítím jak se mi navaluje.Kurva je nechci poblít učitelku.Mikey nakonec otevře dveře a oba vpadnem do třídy.No to mě poser! Porozhlídnu se po třídě a všude samej šampón a bárbína.Vzadu jakejsi afroman,něco potetovanýho a..Blonďatej medvěd? Než jsem se stihnul pořádně porozhlídnout,dala se do řeči učitelka.To bude den.
Frank
Aha takže oni budou s náma ve třídě.Učitelka na nás chvilku tupě čuměla,ale pak se dala do řeči.
"Takže třído,tohle budou vaši nový spolužáci.Mikey a Gerard.Doufám,že je mězi sebe vezmete a ukážete jim jak to tu chodí.Proveďte je tu.Takže hlásí se někdo dobrovolně" Samozdřejmě se nikdo nepřihlásil akorát tu každej čumí jak debil.Je tu ticho.
"Rayi.Ty a tvoji kamarádi byste je mohli provést" Zazubí se učitelka a pošle je k nám.
Gerard
Učitelka nás poslala k jakési partě exotů.Gerarde..To je dobrý nečum na to afro,nečum na to jak se tady ten medvěd cpe.To bude dobrý..Daj ti párkrát do držky a nebudou si tě všímat.Než se stihnu rozkoukat kdosi na mě začne mluvit.
"Ahoj,já jsem Frank,tohle je Ray a ten medvěd co furt žere a mluví jak hovado je Bob".
Frank
Doufám,že jsem ho moc nevyděsil.Vypadá jak vystrašený kuře popřípadě ten jeho pohled naznačuje ,že moje maličkost patří mezi debili těžkýho kalibru,ale nebudu radši na to myslet.Dobře kde jsme to skončili? Jo aha u představování.Vypadá jako kdyby chtěl něco říct,ale najednou se před něj postaví ten hnědovlasej.
"Ahoj já jsem Mikey a tohle je můj brácha Gerard"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama