(Ne) povedený výlet

10. listopadu 2012 v 14:20 | Mentoska |  Jednorázové povídky
Napsala jsem svou druhou povídku ;) Tak snad se bude líbit :)"No kurva kde sou?" Čekal jsem na domluveném místě v 1 hodinu odpoledne a nikde nikdo. Po pár minutách čekání jsem zahlídl na obzoru červený háro. Byl to Gerard a jeho bratr. Jeli na kolech jelikož sme se dohodli že pojedeme na výlet. Když dorazili až ke mně Gerard se na mě toužebně podíval. Mikey lovil z batohu jeho prášky na různý alergie aby náhodou nedostal nějakou vyrážku kdyby zavadil o nějakou pitomou kytku nebo ho nedej bože štípla vosička. Konečně dorazil i Ray.
Vyjeli sme směrem z města. Jeli sme polní cestou až k jezírku. Tam sme zastavili a začli vyndavat z báglů piva. Pivo jsem si dal zatím jen já a Gerard. Na Raye bylo brzo a Mikey nemohl protože sežral ty prášky. Prej by se z nich poblil kdyby si na to dal pivo. Začali sme stavět stany. Jeden pro mě a Gerarda a druhej pro Raye a našeho Mikeyho. Když sme měli hotovo začli sem se nudit. Gerarda napadlo že bysme mohli jít hrát na schovku do nedalekého lesíku. Všichni souhlasili až na našeho poseroutku Mekeyho. Prej by ho tam mohlo něco sežrat. Nakonec šel protože nechtěl zůstat u stanů sám.
Ray začal počítat. "100, 99, 98, 97…. 3,2,1, už jdu!" Byl sem schovanej s Gerardem fakt dost dobře. A měli sme spoustu času než nás Ray najde. Gerard po mě hned vyjel. Začli sme se líbat, ale po pár minutách nás z našeho vzrušení probralo křupání větviček. Byl to Mikey. Celej podrápanej, umazanej a potrhanej. " Zakopl sem a zkutálel jsem ze svahu! Musím do nemocnice asi mám zlomenou ruku! Kde je Ray? Heeeeeeej Rayi! Kde seš????? Pomooooc!" "Drž hubu sakra!" Zařval na svího bratra Gerard. V tu chvíli se přiřítil Ray. "Hele kámo musíš se postarat o Mikeyho. Vem ho do města do nemocnice a pak se pro nás vrať autem. My tu zatím počkáme s Gerardem a sbalíme stany."
Zůstali sme sami u stanů. Skvělá příležitost jak si užít. Zalezli sme do stanu a začli se svlíkat. Naštěstí bylo venku teplo takže sme toho na sobě moc neměli. Zůstali sme jen v boxerkách. Projížděl jsem Geemu prstáka jeho háro a on objížděl prsty křivky mého těla. Uslyšeli sme motor auta. Ray. Začli sme na sebe rychlostí blesku házet oblečení a dělali sme že balíme spacáky.
V nemocnici sme se šli podívat za Mikeyem. Ležel na posteli s rukou v sádře a žral nemocniční kentus co mu naservírovali. Zdálo se že je spokojenej. Tak sme ho jen pozdravili a šli pryč. Už byl večer tak sme se rozhodli že půjdem domů. Rozloučili sme se s Rayem a když odešel zůstali sme tam stát jen my dva. "A co teď?" Zeptal jsem se. "Asi bysme mohli jít ke mně domů." Rozzářil sem se a usmál se na něho. Byl tak nádherném, když mu padali vlasy do obličeje a on je znuděně odhazoval do zadu. Ve světle pouličních lamp se mu leskly jeho nádherný oči. Úsměv mi oplatil, vzal mě za ruku a šli jsme k němu.
Objednali sme si pizzu, pustili telku, otevřeli pivka a tak strávili zbytek večera. "Jdu si dát sprchu. Franku pojď se mnou." V koupelně sme se navzájem svlíkli. Gerard pustil vodu. Objal jsem ho. Horká voda nám stékala po tělech. Po sprše sme se přesunuli do ložnice. Ráno sem se probudil a viděl gerarda jak stojí nad postelí a kroutí hlavou. "Co se stalo?" "Nic. Jen se dívám jak sme zničili mojí novou postel."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama