Noc v NY

9. listopadu 2012 v 22:10 | Mentoska |  Jednorázové povídky
Seděli sme s Frankem na baru po jednom povedenym koncertě v NY. Naštěstí nás tu nikdo nepoznal takže jsme měli na sebe čas a trochu si o nás dvou promluvit. Začal jsem mluvit o tom, že by to mělo skončit nebo to, co mezi náma je praskne. Frank se na mě podíval a přejel mě zkoumavím pohledem a po chvilce přemýšlení odpověděl. " Nechci aby to skončilo! Musíme si dávat větší pozor na podiu, protože co tam občas děláme je docela nápadný.. Třeba jako dneska když si mi olíznul rty a pak si mě kousl do palce na ruce a to ani nemluvím o tom jak sme se ošahávali.. Neříkám že by se mi to nelíbilo, ale chápej že to brzo lidem docvakne." Usrknul jsem ze svého drinku a kuknul se na Franka jak mě pozoruje a v očích mu bylo vidět vzrušení. " Mám rád ryskování a lidem se to líbí.. Jen je fakt že bysme se mohli krotit. Klukům v kapele by to taky mohlo docvaknout. A co potom Ray? Ten by byl solidně nasranej." Frank jen souhlasně přikývl. Měli sme tu pronajatý pokoje v jednom hotelu tak sem kejvnul hlavou k odchodu a Frank se rozzářil. Věděl co bude následovat.
Zaplatili jsme a dali se k odchodu. Vzali sme si tágo, protože pohybovat se v městě plným lidí a ještě když nás někteří znaj by nebylo nejlepší v této chvíli, když jsme oba věděli co nás na pokoji čeká. A taky proto sme tam chtěli bejt co nejdřív. Do hotelu sme dorazili asi po 15 minutách, což nám stačilo k tomu aby sme se svíma pohybama a pohledama dokonale nažhvalili. Na recepci sme si rychle vzali klíče od mého pokoje s číslem 105.
Schody sme brali doslova po dvou. Doběhli sme k mému pokoji a já odemknul. V tu chvíli mě Frank popadl a prolítli sme dovniř. Zakopl dveřě. Odtáhl jsem se a ve tmě se mu zablískli jeho nádherný oči obtažený červenou oční tuškou. Rozhlídl sem se po pokoji. Gauč, křeslo, postel a huňatej červeně rudej koberec, to byli první věci na který mi padlo oko. Vybral sem si ten krásnej koberec. Franka napadlo to samí. Ztrhnul ze mě tričko a začal mi prsty jezdit po těle. Celej sem ztuhl vzrušením. Jedině on todle se mnou dokázal udělat. Lehl sem si na koberec a frank hned vedle mě. Začal mě vášnivě líbat a já jeho. Naše ruce se spojili. Jazyky si spolu hráli a byli sme v sedmém neby. Omylem sme zkopli lampu a převrhli nějaou kytku co tam stála, ale to nám vůbec nevadilo, vnímali sme jen dotyky a polibky toho druhého. Pak jsme se přesunuli na postel.
xXx
Ráno jsem se probudil vedle spícího Franka. Díval jsem se na něj snad půl hodiny. Pak jsem šel do kuchyně a natočil si sklenici vody. Když sme pyl ucítil jsem na krku dech. Frankova dech. Jeho ruce mě objali kolem pasu a já se na něj s úsměvem otočil. Také se usmál. Uklidi sme ten čurbes co sme včera napáchali. " Měl bych už jít. Aby to klukům nebylo dovný že nejsem u sebe v pokoji. Sejdeme se za dvě hodiny dole na snídani." Doprovodil sem ho ke dveřím a naposled ho políbil.
Když jsem přišel na snídani už tam byl Ray a Mikey. " Čau". "Ahoj." Pozdravili sme se a já si šel pro svojí porci. Sedl sem si ke klukům a začli sme si povídat o dalším koncertě který bude v LA. Ray mi oznámil že to tam na hotelu spletli a že já a Frank budem muset mít pokoj dohromady. Sám pro sebe jsem se štěstím usmál a začal jít snídani.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama