The passion between us

19. listopadu 2012 v 21:33 | MissFreakyLuce |  Jednorázové povídky
Hey guys. No, jsem nemocná a tak nějak jsem neměla co dělat, takže jako správnej frerardista jsem šla napsat o Frankiem a Geem jednorázovku. :D Tak snad se bude líbit, je to snad poprvý, co jsem zašla trošku dál přes líbaní. Ale uvidíte sami. Předem děkuji za názory :)

The passion between us

Nemohl jsem z něj spustit oči. Ty jeho oči, vlasy, které si pořád dával za uši, aby mu nepřekážely když se tak soustředil na hraní na kytaru. Ta překrásná melodie, když se pokaždé rozlinula po mém malém pokoji, mi způsobovala radost, ale ne takovou, jako když pokaždé zvedl hlavu a podíval se mi do očí s tím jeho rebelským úsměvem. Proč mi tohle dělá? Takhle to bylo už celé odpoledne. Já a Frank jsme vymýšleli totiž nějaké nové písničky. Když se na mě znovu podíval a usmál se, tak se z mého hrdla vydral nějaký těžko definovatelný zvuk, mělo to znít spíš jako povzdychnutí, ale znělo to spíš jako zvířecí zavrčení. A pak jsem si zahanbeně přikryl obličej polštářem, který jsem měl hned po boku a rozvalil se na postel, kde jsme oba seděli."Co je? Tobě se to nelíbí?" Slyšel jsem, jak přestal hrát a hned se začal vyptávat. Nejspíš ho moje reakce zaskočila.
"Ale líbí." Odporoval jsem mu.
"A můžeš mi teda vysvětlit tohle všechno?" Poukázal na mě, jak se schovávám pod polštářem a snažil se mi ho sundat z obličeje. Po delším snažení se mu to pobavilo, ale chudák do toho dával takovu sílu, že když jsem já povolil, tak hodil salto pozadu z mojí postele. Vyděsil jsem se, protože se Frank neozýval.
"Jsi v pohodě!?" Vylítl jsem hned za ním. Frank se nehýbal a měl zavřené oči. V té chvíle by se ve mně krve nedořezali. Pak se ale stalo něco nečekaného. Frankova ruka chňapla po té mé a strhla mě dolů k němu. Ani nevím jak se to stalo, ale bylo to tak rychlé. Najednou jsem byl uvězněn pod Frankovým malým, ale přesto silným tělem.

Frank chytl moje zápěstí a ruce mi dal nad hlavu. Bezva, takže teď se nemůžu ani nijak bránit. Nejhorší se mělo ale teprv stát. To jak se na mě Frank začal vrtět, aby mě udržel pod ním, mi totiž způsobilo náhlé "vzrušení" jestli chápete. Kopal jsem nohama, abych ho setřásl a vyhnul se trapasu, ale pozdě. Frank už to zpozoroval. Nedjřív vypadal, no... poněkud šokovaně.
"Tak se mi to povedlo." Zaculil se na mě. Vytřeštil jsem na něj oči.
"Cože?" Vydal jsem ze sebe, celý rudý.
"Rozptýlit tě. Celej den se tváříš jako kdybys měl každou chvíli umřít." Drtil mi pořád ruce v jeho sevření. Prej umřít. Jo, umřít touhou po tobě. Po tom, abych se tě dotýkal, abych tě líbal, abych mohl prohlašovat, že jsi můj. To ovšem ale nesmíš nikdy slyšet.
"Hm." Prohlásil jsem místo toho všeho, co se mi honilo v hlavě. Nikdy nebudu mít odvahu mu to říct. Zůstane to mým tajemstvím.
"Ježiši Gerarde," Oslovil mě a pustil mi ruce, avšak stále na mě seděl, "To ze mě budeš dělat blbečka? To si myslíš, že nic nevim?" začal mi najednou něco vyčítat. Opět jsem ztuhl.

"O čem to mluvíš?" Hledal jsem v jeho očích odpověď.
"O tom, že ti kurva stojí když na tobě sedim!" Zařval na mě a já byl určitě rudý jako kečup.
"Ale to není nic o čem bys chtěl mluvit." Procedil jsem skrz zuby, abych mu dal znamení, že u nás doma nejsme sami. Mikey byl hned vedle v obývacím pokoji. Ne, že by teda nevěděl o tom, že jsem gay, ale to, že jedu po Frankovi jsem mu zamlčel.
"Já chci jenom vědět pravdu, Gee." Povzdechl si, "Jak mě bereš, jestli jako kámoše, nebo jako něco víc. V poslední době se v tobě nevyznám. Dřív jsme spolu trávili každou minutu a teď se mi vyhýbáš." měl pravdu. Když jsem vlastně začal k Frankovi cítit něco víc, začal jsem to odmítat, nechtěl jsem být zamilovaný do svého nejlepšího přítele. Nechtěl jsem to přátelství zničit, nemohl jsem ho mít na očích. Ale když byl se mnou, bylo tak těžký to popírat.
"Tak asi nic." Prohlásil, když jsem pořád mlčel. Zvedl se ze mě a začal si balit kytaru. Zatímco já prostě ležel. Nedokázal jsem však nic říct. Už chtěl jít ke dveřím. Už už tahal za kliku, když jsem zakřičel: "Franku, počkej!" otočil se ke mně a zmučeně se na mě podíval se slovy: "Co je?"

Ne, nemohl jsem mu to říct, ale mohl jsem mu to ukázat. Teď nebo nikdy. Srdce se mi prudce rozbušilo adrenalinem, když jsem k němu bleskurychle vyrazil. Vjel jsem mu rukama do vlasů a přitáhl ho k sobě na rty. Hezky něžně, pomalu jsem ho začal líbat. Frank položil svoje pouzdro s kytarou na zem. Svoje ruce položil na moje boky. Bylo těžký se kontrolovat, ale nechtěl jsem ho vyplašit, musím na to pomalu. Opatrně jsem vysunul jazyk a objížděl jím po obvodu jeho rtů. Cítil jsem, jak se na mě Frank víc natisknul. Objel jsem jeho rty ještě jednou, než jsem cítil, jak se zachvěl a z jeho - teď už otevřených - úst se vydralo menší zasténání. To mě nakoplo ještě víc. Trošku jsem ho zatahal za vlasy jak jsem si jeho hlavu přitáhl blíže k sobě. Jazykem jsem se pomalu vydal na průzkum do jeho úst. Chutnal jako kafe a cigarety. Přesně moje parketa. Začal jsem si pomalu pohrávat s jeho jazykem a rukama jsem pomalu sjížděl po jeho zádech až na zadek. A stiskl jsem. To Frank už neustál a kousl mě do spodního rtu.
"Jdi do prdele." Usmál se na mě. Jo, chápu. Trvalo mi to, než jsem to udělal.
"Jenom do tý tvý." Zašeptal jsem mu do ucha. Frank ale jenom vytřeštil oči v tom šoku, "Dělam si srandu." začal jsem se mu smát.
"Si řikam!" Přitakal hned a bylo vidět, jak se mu ulevilo. Jen jsem se naposledy usmál a opět se přisál k jeho rtům.

Tentokrát jsem ho líbal s větší vášní. A Frank radostně spolupracoval. Naše jazyky se různě proplétaly a já stále nemohl uvěřit, že moje představy se vyplňují. Tolikrát jsem o tomhle snil, ale až teď je to skutečnost. A můžu říct, že je to daleko lepší než jen představy. Popostrkoval jsem Franka zpátky do pokoje na mojí postel, kam jsem ho schodil a lehl si na něj. Byl uvězněn pod mým tělem. Nebyla mezi námi jediná mezera. Proto jsem cítil, že Frank je na tom stejně jako jsem byl předtím pod ním já. Ještě chvíli jsem ho vášnivě líbal na rty než jsem se jazykem přesunul na jeho krk. Frank hlasitě polknul a zasténal. Jeho hlavu vymrštil dozadu, když mi dával víc z jeho krku. Líbal jsem každý jeho centimetr a byl jsem si jistý, že jsem mu udělal i pár cucfleků. Frank byl naplněn chtíčem. Jeho ruce si našly cestu pod moje tričko a já myslel, že se v tu chvíli zblázním. Sundal mi ho a posadil se, takže jsem seděl teď v jeho klíně. Začal mě líbat na krk, stejně jako já jeho.

"Frankie..." Určitě jsem právě zněl jako dvoudolarová šlapka, jemu to ale očividně nevadilo, spíš naopak. Rty vyjel až k mému uchu a skousl mi ušní lalůček.
"Chceš něco víc?" Zeptal se mě takovým sexy hlasem, který jsem u něj ještě neslyšel.
"Jo." Stačil jsem ze sebe vyrazit. Frank mě kousl opět do rtu když mě pokládal na záda, že byl teď nade mnou. Opět líbal můj krk, postupoval pomalu dolů, na břicho, na podbřišek. Ucítil jsem jeho ruku na mém rozkroku a jeho jazyk jak se snaží dostat pod džíny. Prohnul jsem se jako kočka a zkrátka si to jen užíval. Jeho prsty se omotaly okolo knoflíku na mých džínách a v tu chvíli... PRÁSK!

"Hej Gerarde, tak se jdem podívat jak-" Byl to Mikey a po boku měl Raye.
"-vám to jde." Doplnil ho ještě Ray a oběma v šoku spadla brada až na zem. Jen tam stáli ve dveřích a civěli na nás. Stejně jako my na ně.
"Trapaaaas." Řekli všichni čtyři najednou. Ti dva zmizli a já s Frankem jsme na sebe civěli - celí rudí. Oblékl jsem si tričko.
"No, lepší bude, když jim to půjdeme vysvětlit." Odkašlal jsem si a už si to zamířil ke dveřím. Frank mě ještě stačil chytit aby mi věnoval další vášnivý polibek.
"To ale neznamená, že unikneš tomu, co mělo následovat." Zasmál se ďábelsky.
"O to bych se ani nesnažil." Zamrkal jsem na něj. Cestou za Mikeym a Rayem jsem přemítal o tom, co se stalo. Stále jsem si tu scénu přehrával pořád dokola. Pořád jsem tomu nemohl uvěřit, ale - byl jsem za to rád. Konečně se stalo to, co se mezi námi stát mělo. A doufám, že tohle ještě není konec.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lousie Lousie | Web | 19. listopadu 2012 v 22:58 | Reagovat

Prej umřít. Jo, umřít touhou po tobě. Po tom, abych se tě dotýkal, abych tě líbal, abych mohl prohlašovat, že jsi můj. To ovšem ale nesmíš nikdy slyšet.
Chutnal jako kafe a cigarety. Přesně moje parketa.
"Jdi do prdele." Usmál se na mě. Jo, chápu. Trvalo mi to, než jsem to udělal.
"Jenom do tý tvý."

Já jen nechápu, proč mi tvoje povídky dávají tolik motýlků do břicha:D Lucii, behehehe víc, chci víc povídeek <3

2 frerard-stories frerard-stories | E-mail | 19. listopadu 2012 v 23:08 | Reagovat

[1]: Vymýšlení hlášek do povídek mě opravdu baví xD Takže jsem samozřejmě jako tradičně moc a moc ráda, že se ti to líbí ^___^
Ááááá motýlci v břiše, doufám, že z těch mejch povídek jednou neotěhotníš xDD Děkuju <3 A budu se snažit psát co nejvíc C:

-MissFreakyLuce

3 Sh Sh | 20. listopadu 2012 v 23:31 | Reagovat

Jůůů, to je sladký ^^ Opět mi tvoje povídka zvedla náladu, prostě fakt miluju tvůj styl psaní, všechno!! ;D

4 frerard-stories frerard-stories | E-mail | 21. listopadu 2012 v 0:06 | Reagovat

[3]: A ty mi opět zvedáš náladu svým komentářem ^^ Zase ti hrozně moc děkuju, jsem ráda, že se ti to líbí :3

-MissFreakyLuce

5 Maya Madman Maya Madman | Web | 22. listopadu 2012 v 22:20 | Reagovat

Víš, jak jsem byla nadšená z tý druhý kapitoly outsiders? Tak teď jsem ještě našenější, ááááá ^.^ Ty píšeš tak dokonale a ty hlášky a všechno prostě :33 huí
(jestli to takhle půjde dál, tak se asi zblázním nadšením :D)

6 Mrs. Luce Hetherton Mrs. Luce Hetherton | 24. listopadu 2012 v 22:09 | Reagovat

[5]: Noo, pamatuju si xD Děkujuuu, děkujuuu ^____^ Jsem moc ráda, že se to líbí, ani nějak neuvažuju nad hláškama, tak jsem ráda, že to nějak vychází a působí to na lidi jak by mělo xD
btw. Kdybych se ještě dneska nudila, tak si myslím, že brzy u mě na blogu bude i třetí kapitola outsiders x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama