Duben 2013

Kapitola 5.

21. dubna 2013 v 21:20 | MissFreakyLuce |  Slave
pozn. autora: Gaah, lidi, vy mě zabijete :D Vždycky když si přečtu komenty, tak mi to nedá a chci přidat další díl >w< takže tady je.

"Co to bude?" Zeptal jsem se kluka, který vypadal podobně,jako já ten večer, co se se mnou strhl tenhle kolotoč. Kluk se na mě podíval. Měl čokoládově hnědé oči orámované černou tužkou a černé rozcuchané vlasy. Zpod trička mu vykukovala tetování, jen se na mě usmál. Vypadalo to až skoro… flirtovně.
"Co doporučuješ?" Opáčil. Jen jsem pokrčil rameny a přistál mi na paměti jediný drink, který jsem uměl bezchybně namíchat. Kluk přikývl a řekl, že si dá ten. Tak jsem mu ho namíchal, podal a on se nenápadně dotkl mých prstů, když mi podával peníze. Dobře, tohle bylo flirtování. Kde se tu najednou vylouplo tolik gayů?
"Jak se jmenuješ?" Zeptal se po chvíli, co si všimnul, že se na něj koukám.
"Frank." Odpověděl jsem krátce.

Kapitola 4.

20. dubna 2013 v 21:29 | MissFreakyLuce |  Slave
pozn. autora: Jelikož byla na minulej díl taková příznivá odezva, rozhodla jsem se přidat další část už dneska :3

"N-Něco?" Vysoukal jsem ze sebe, když se Gerard ještě o něco málo přiblížil, usmíval se. Chytl mě za boky jako včera, ale nebyl opilej, měl v sobě jen jedno pivo. Namáčkl mě na dveře a zhasnul. Tep se mi zrychlil, dýchání se mi ztížilo. Gerard namáčkl svou hruď na tu mou, chytl mě za zápěstí a ruce mi dal vedle hlavy. Snažil jsem se uhnout pohledem, ale nešlo to.

Kapitola 3.

19. dubna 2013 v 18:36 | MissFreakyLuce |  Slave
"Hej, Franku, Franku!" Třásl se mnou Gerard. Muselo být nějak brzy ráno, protože ani nezačalo svítat. Jen jsem se na něj mdle podíval a pak jsem si to uvědomil. Další noční můra, měl jsem zpocené čelo a z mých očí se mi začaly zase hrnout slzy.
"To je v pohodě, zlej sen?" Objal mě Gerard zdráhavě, když mě začal konejšivě hladit po temeni hlavy. Jen jsem přikývl a jako vždy - v polospánku nevím, co dělám, takže jsem ho objal pevněji.

Kapitola 2.

2. dubna 2013 v 19:35 | MissFreakyLuce |  Slave
Dlouho jsem na motorce kroužil okolo města, sem a tam, nechal si plynout myšlenky hlavou a pořád jsem se sám sebe ptal, jestli je to vážně pravda, že jsem to udělal, že jsem se na všechno vykašlal a začal konečně dejchat. A vážně se mi to nezdálo. Přemýšlel jsem co dál… musel jsem se někde ubytovat, ale musel jsem šetřit, než si najdu nějakou brigádu. Nejlevnější ubytování je v horší části města, tak jsem se vydal tam, co mi zbývalo. Zpomalil jsem tempo a koukal okolo, jestli najdu nějaký hotel, nebo tak něco. Místo toho moje oči zaregistrovaly vřavu lidí před nějakým barem Black Rose. Kde jen jsem to jméno slyšel.
Ray.