Kapitola 4.

20. dubna 2013 v 21:29 | MissFreakyLuce |  Slave
pozn. autora: Jelikož byla na minulej díl taková příznivá odezva, rozhodla jsem se přidat další část už dneska :3

"N-Něco?" Vysoukal jsem ze sebe, když se Gerard ještě o něco málo přiblížil, usmíval se. Chytl mě za boky jako včera, ale nebyl opilej, měl v sobě jen jedno pivo. Namáčkl mě na dveře a zhasnul. Tep se mi zrychlil, dýchání se mi ztížilo. Gerard namáčkl svou hruď na tu mou, chytl mě za zápěstí a ruce mi dal vedle hlavy. Snažil jsem se uhnout pohledem, ale nešlo to.


"Frankie…" Oslovil mě zdrobněle, "Já to vím…" zachechtal se mi tiše do ucha, zachvěl jsem se.
"C-Co víš?" Zakoktal jsem a Gerard náhle přiložil lehce rty na můj krk. Pod tím náhlým kontaktem jsem se zatřásl, ale chtěl jsem víc.
"Ty pohledy… Nenápadný dotyky… Úsměvy. Chápu, proč to děláš… A co vlastně chceš." Mluvil do kůže na mém krku. Jeho rty z mého krku jely pomalu na mou tvář a pak se pohybovaly u koutku mojí pusy.
"Gerarde… Já… nikdy-" Ne, nikdy jsem nepolíbil kluka, až doteď. Bylo to něco jinýho a taky mnohem lepšího. Ochotně jsem mu polibek oplácel a Gerard svoje ruce přemístil na moje tváře, aby si mě přidržel blíž. Odtrhl se, abychom se mohli nadechnout a pak se na moje rty znovu přilepil. Jeho prsty, které byly na mých bocích, si našly cestu pod moje tričko, ale pořád zůstávali na bocích. Měl ledové ruce, ten kontrast mě snad nažhavil ještě víc, ten pocit cítit jeho prsty na mojí holé kůži byl úžasnej. Ani jsem nevěděl, že jsem pootevřel ústa. Gerard mě laškovně kousl do spodního rtu a pak vklouzl opatrně svým jazykem do mých úst. Ani jsem se nebránil, měl jsem zavřené oči a nechal jsem se jím vézt. Chutnal jako cigarety a kafe, prostě jak jsem si to představoval. Nejspíš se mu hodně líbil můj piercing ve rtu, pořád za něj zuby tahal. Ne, že bych si na to stěžoval, to vůbec, jen jsem pořád nechápal, co to do něj vjelo. Ale neměl bych to řešit, prostě se nechat jen unášet. Gerard se odtrhl a svoje prsty přiložil na moje rty a já konečně otevřel oči.
"Tohle budu brát jako nájemný." Zašeptal tajemně a odešel do koupelny. Já jsem byl jak přibitý k těm dveřím. Doopravdy to řekl? To jako myslí vážně? To mu mam jako dělat … děvku? Za to, že tu budu s ním? A vadilo mi to vůbec? Dobře, nejspíš by to mělo zanechat nějaký šrámy na mojí hrdosti, ale na druhou stranu… tohle se mi hodně líbilo. Bylo to něco novýho, co jsem chtěl už dlouhou dobu vyzkoušet a když mám příležitost s Gerardem… Neznělo to tak úplně špatně. I když mi to znělo pěkně blbě. Připadal jsem si jak prostitutka.
Gerard se za chvíli vrátil z koupelny - a panebože - jenom v kalhotech na spaní. Podíval se na mě a začal se smát.
"To tam budeš stát celou noc?" Zakřenil se a posadil se na postel. Konečně jsem se odlepil od dveří a šel dál do místnosti. Cítil jsem na sobě Gerardův pohled, když jsem zacházel do koupelny. Zavřel jsem se tam a sundal si tričko. Panebože, to bylo tak trapný, co mám dělat? Koukal jsem se do zrcadla, rty ještě rudé od tý líbačky, jen co jsem si na to vzpomněl, cítil jsem se divně. Pak se najednou otevřely dveře, s leknutím jsem nadskočil a ohlédl se na Gerarda, který se ležérně opíral o futro, nesmím vynechat, že byl stále bez trička. Chvíli mě přejížděl pohledem, skenoval moje kérky, které jsem měl schované pod tričkem a pak na mě vrhl pokřivený úsměv, bylo to tak sexy, že jsem se musel na chvíli podívat jinam.
"Když o tom tak přemejšlim… Asi bych měl nejdřív vybrat kauci, než ti pronajmu půlku svojí postele." Ukázal dozadu za sebe, na postel.
"Počkej, to jako…" Nedokázal jsem to ani dokončit, protože mě Gerard opět umlčel svými rty a pevně mě objal, že mezi námi nebyla žádná mezera. Přestal jsem dýchat v tom momentě, když se naše těla octli v takové blízkosti. Gerard pohyboval rty na těch mých a já mu to ochotně oplácel, zanedlouho proplétal svůj jazyk s tím mým, jakoby jsme se přetahovali o dominanci. Pak se nečekaně vzdálil a jeho rty, zuby i jazyk pracovali na mém krku. Jen jsem ztěžka vydechl.
"Gerarde…" Vyslovil jsem jeho jméno.
"Mhhmm?" Zamumlal do mého krku. Vlastně jsem ztratil nit, ani jsem nechtěl nic říct, možná jsem se jen ujišťoval, jestli je to vážně on. Nakonec se odtrhl a chytl mě pevněji a zahleděl se mi do očí, "Víš, čím jsi mě trochu naštval?" řekl najednou. Jen jsem se na něj zamračil. O ničem jsem nevěděl. Gerard mě chytl za paže a odvedl z koupelny pryč, blíž k posteli, podlamovaly se mi kolena. Ukázal na podpisy Raye a Boba. Vím, že mi bylo trapné si Gerardovi a Mikeymu o jeden říkat.
"Já… já… myslel jsem, že o to nestojíš." Vydechl jsem nakonec. Každý jeho dotyk mě nutil se zachvět. Gerard se na mě jen uculil a měl něco za lubem.
"Pravda." Řekl nakonec a hleděl na mě dolů. Někdy jsem se v něm nevyznal. Ale co bych taky čekal, když ho znám sotva pár dní. I když za těch pár dní pro mě udělal víc než dost - zachránil mě před zuřícím davem a díky němu nejsem bezdomovec a nemusím mu za to nic dávat. No, skoro. Nakonec do mě strčil a shodil mě na postel, takže mě z mého snění vytrhnul. Pak jsem na sobě pocítil jeho váhu, když si na mě sedl obkročmo a jeho dlouhé prsty přejížděly po mé hrudi sem a tam a já stěží dýchal. Sehnul se, aby mě mohl krátce, ale vášnivě políbit na rty a pak mi zašeptal do ucha: "Chtěl jsem se na tobě podepsat jinak." Překvapilo mě, jak moc to se mnou dělalo, když mi Gerard skousl ušní lalůček, asi našel moje slabý místo. Moc dobře to věděl, protože jsem se pod ním začal kroutit a zadržovat dech pokaždé, když to udělal. Takže to samozřejmě opakoval a pak se na mě podíval s tím samolibým úšklebkem.
Nakonec se sklonil znovu k mému krku a začal sát mojí kůži, kousat, líbat. A mě dalo dost zabrat, abych mu tam nezačal kňourat jak nějaká dvoudolarová děvka. A pak mi to došlo, jak se chtěl podepsat. Sál mojí kůži dost dlouho na to, aby to zanechalo stopy. Jen jsem se pro sebe usmál, když Gerard pokračoval ve svojí práci.
Přejížděl po mojí hrudi dlaněmi a nakonec mě chytl za moje bicepsy a přetočil nás tak, aby ležel on pode mnou. Pomalu přejel z mých bicepsů na moje břicho, podbřišek a chytl mě přesně za rozkrok. Jen jsem zalapal po dechu. Gerard se usmál. A zamumlal něco v tom smyslu, že se s tím bude dobře pracovat. Jen jsem zrudl až po kořínky svých vlasů.
"Ale ne teď." Dodal ještě a pak přitáhl mojí hlavu k té její a já cítil jakousi úlevu. Přece jenom - mít sex s klukem, kterýho sotva znam… ale nejde o to, že ho sotva znam, ale s klukem, je to jako přijít o svoje panictví podruhý. Pomalu mi naznačoval, co chtěl. Zvedal boky, že se o mě otíral a pak schválně unul, abych svoje rty přesunul na jeho krk. Gerard se pode mnou zmítal, když mu to dělalo dobře a pak začal tlačit mojí hlavu níž a níž, až jsem líbal jeho podbřišek a když jsem se k ničemu neměl, tak se Gerard zakřenil: "Na co čekáš? To je ta kauce, pokud nechceš spát na podlaze." Dodal a pak si začal rozepínat pásek.
Začal jsem panikařit. Nikdy jsem to NEDĚLAL. Navíc on byl určitě moc zkušenější než já. V tu chvíli jsem si začal říkat, že podlaha nebyla tak špatná a že tohle byl stupidní nápad, ale kdybych couvnul, Gerard by mě taky mohl vykopnout a já neměl kam jít. Nemohl jsem udělat nic jinýho, než poslouchat a udělat to, co po mně chtěl. Povzdechl si, když jsem se k tomu měl rychlostí šneka, takže prostě chytl mojí ruku a strčil jí k sobě do boxerek. Skoro jsem nedýchal. Bylo to tak jiný. Ale i stejný, protože jsem na to byl zvyklej od sebe a od svých samotářských chvilek samozřejmě, ale pořád, bylo to něco novýho, tohle byl Gerard. Nebyl jsem tu já. Sám. V místnosti, kde na mě nikdo nemůže. Svojí intimitu a soukromí jsem teď sdílel s ním.
Gerard zasténal, když jsem udělal rukou pár nemotorných pohybů a to mi dodalo odvahu do toho jít naplno. Nemohl jsem bejt tak špatnej. Gerard nevyžadoval nic víc. Tohle bylo celkem v pohodě, jestli mu to stačí. Stačilo. Za chvíli bylo po všem.
Teda u něj.
Mně ten pohled na něj docela… no… jak to jen říct… nažhavil. Gerard se zachechtal a pak zalezl pod peřiny. Aha, hm. Takže konec. Vydal jsem se zase zpátky do koupelny, vědom, že mi jsou kalhoty těsnější a Gerard mi s tím nepomůže. Sobeckej vyděrač se sexuálníma choutkama a sexy vzhledem. Musel jsem to udělat já sám ve sprše.
Vrátil jsem se a Gerard ještě nespal. Udělal mi v posteli místo, abych si mohl lehnout vedle něj.
"Nedal jsem ti povolení." Zamumlal, když jsem se konečně uvelebil a přišla na mě únava.
"Huh?" Zamumlal jsem. Gerard okolo mě omotal jednu ruku a pak s ní zajel zase na můj rozkrok.
"Nedal jsem ti povolení." Zopakoval a pak mi to došlo. Počkat, to se ho jako budu muset i ptát když si budu chtít dělat dobře?
"Ale…" To mi na rtech přistály jeho prsty.
"Naše smlouva pro sdílení tohoto pokoje je, že všechno, co se týče tohohle, je všechno pod mým velením." Otevřel jsem pusu dokořán. Neudělal jsem chybu, že jsem do toho šel? Tenhle kluk byl blázen.
"To nemůžeš!" Protestoval jsem. Tohle bylo určitě omezování lidský svobody a práv. Gerard se zlomyslně zachechtal a sedl si na mě znovu obkročmo a umlčel mě svými rty.
"Pleteš se Frankie, můžu." Nejhorší na tom bylo, že měl pravdu, nebýt jeho, jsem pod mostem, nezbývá mi nic jinýho. To jsem to dopadl. Nakonec se Gerard svalil vedle mě do postele a usnul mi na hrudi a majetnicky mě objímal. Nebyly v tom žádný city, bylo to v tom jen to majetnictví, byl jsem jenom další nábytek, jako křeslo, ale měl jsem pro něj víc využití. Paráda. Jsem něco jako masážní křeslo.
Ještě jsem v noci stokrát uvažoval, jestli jsem udělal správnou věc, že jsem na tohle kývnul. Rozhodně je to lepší než se obírat o výplatu s nájemným, ale stejně - byl jsem jeho. Jako otrok, nebo tak něco. Z toho všeho přemýšlení (a mojí fyzický aktivity s Gerardem) na mě padla únava a já konečně usnul.
Vzbudil mě až paprsek prodírající se skrz laciné hotelové závěsy. Přistihl jsem se podřimovat na Gerardově hrudi. Kdy jsme si vyměnili pozice? Ještě spal. Vypadal tak nevinně. Perverzák jeden. Pořád jsem nemohl uvěřit tomu, k čemu mě včera donutil. Nejen ten "spontánní" moment, ale celkově. Místo toho, abych mu za ten pobyt platil penězi, platil jsem svým tělem. O to horší to bylo, že on byl starší a pravděpodobně zkušenější. Já měl sotva pár zážitků s holkou. A protože jsem u toho byl pokaždý totálně ožralej a díky mojí orientaci jsem si to ani moc neužil, neměl jsem zájem se v tom zlepšovat. Ale i přesto, že jsem k tomu včera byl donucen - líbilo se mi to proti své vůli. Vlastně jsem něco takovýho chtěl už dlouho vyzkoušet, vždycky jsem si říkal, jaký to asi je. A teď jsem měl možnost. Ale dělat děvku?
A pak mě to trefilo.
Jsem děvka.
Gerard si na mě prostě vybíjel svoje choutky. Třeba to měl v plánu celou dobu. Proto mě vytáhl z toho davu. Tss… A já s myslel, že jsem ho zaujal. Jo, možná jo, ale jenom moje tělo, který chtěl sprostě využívat. A já si nemohl užít nic. Prase. Odtáhl jsem se od něj, pořád v šoku. Začal jsem se pomalu vykrádat z postele do koupelny.
Zavřel jsem se tam a pustil si horkou sprchu. Svlékl jsem se a ucítil náhlou úlevu, když na mě padaly kapky vody. Jako kdyby ze mě smývala to, čím jsem se včera stal. Zase jsem byl prostě Frank. Aspoň na pár vteřin, než jsem uslyšel, jak se otevřely dveře od sprchovýho koutu. Ztuhl jsem, když se okolo mě omotaly Gerardovy ruce a jeho rty byly teď u mého ucha.
"Na kolena, Frankie." Zašeptal toužebně. Cítil jsem jeho úsměv, když mě políbil na krk. Zachvěl jsem se, i když tekla horká voda.
"C-Cože? Co?" Hlasitě jsem polkl, nechápal jsem. Jak tohle po mně může chtít? To si to bude vybírat i za použití sprchy?
"Slyšel jsi." Kousl mě do ušního lalůčku. Bylo mi trapný mu říct, že jsem to ještě nikdy nedělal, ale pořád lepší než takovej strašnej trapas.
"Gerarde…" Začal jsem pomalu a pootočil hlavu k němu, abych mu viděl do očí, ale toho on jen využil aby mě začal líbat a proplétat jeho jazyk s tím mým, takže jsem mluvil jen když jsme se od sebe odtáhli, abychom nabrali kyslík.
"Já…" Znovu jeho rty na těch mých, "Ještě nikdy…" pokračoval jsem. Cítil jsem, jak se mu pusa zkroutila do samolibého úšklebku: "Já vím." To bylo všechno, co řekl. Přestože to z nějakého neznámého důvodu věděl, otočil mě čelem k němu a zatlačil na ramena. Až teď mi došlo, jak je mi trapně, že mě vidí nahýho. A jak myslel to "já vím"? To jsem byl včera tak špatnej?
Chtělo se mi pomalu brečet. Ne proto, že mě do toho nutil, ale proto, že jsem mu nechtěl ukázat, že jsem k ničemu. Znovu. Nechtěl jsem ho znovu zklamat.
"Gerarde… Ne… Já…" Začal jsem koktat, nervózní, když jsem před ním klečel - on v celé svojí kráse přímo přede mnou. Srdce se mi rozbušilo, že jsem si myslel, že zkolabuju.
"Vždycky je něco poprvý, Franku." Usmál se na mě, ale v jeho hlase jsem slyšel netrpělivost. Vjel mi rukou do vlasů a tím mě k sobě víc přitáhl. Dobře, už jsem to viděl, jak se to dělá. Když jsem měl chvilku sám pro sebe a koukal se na "zajímavé stránky" na počítači. Musel jsem se do toho nejdřív dostat. Takže jsem začal jako včera večer - rukou. Když Gerard zaklonil hlavu v blahu dozadu a otevřel pusu, tak jsem pokračoval dál, zatím jenom takhle. Možná to skončí dřív, takže se tomu vyhnu. Tudíž jsem zrychlil tempo, v naději, že to bude už za mnou, ale to mě Gerard zastavil.
"Ne-e." Zaculil se na mě, když jsem se na něj tázavě podíval a sundaval z něj ruku. Sakra. To se mi snad jenom zdá. Já to snad fakt udělam. Nedívej se mu do očí, nedívej se na něj - opakoval jsem si pořád. To mě ještě víc znervózňovalo. Povzdechl jsem si, váhavě otevřel pusu a nechal se vést instinktem. Když Gerard zasténal, řekl jsem si, že to asi dělám dobře, tak jsem pokračoval ve svojí práci, trochu experimentoval. Vlastně to ani nebylo tak hrozný, jak jsem si myslel. Dokonce jsem se odhodlal podívat i na něj, ale to jsem neměl dělat, protože jsem to chtěl pak taky. Cejtit se jako on. Když jsem viděl, jak moc dobře mu to dělá.
"Franku…ah… Počkej…nghh." Snažil se mluvit, ale já se nehodlal odtrhnout. Tohle má za to, že si nejspíš myslel, že to včera bylo strašný. Teď už jsem mu tak hroznej nepřišel, co? A pak to přišlo. Já to udělal až do konce. Gerard zrychleně dýchal a opíral se o stěnu sprchy, když jsem vstával. Kolena mě bolely a měl jsem hroznou potřebu se sám sebe dotknout, možná, že si ničeho nevšimne… Začal jsem pomalu svojí ruku sunout po mém břiše dolů, ale Gerard mě chytl.
"Ne."
To bylo všechno, co jsem potřeboval slyšet. Nemohl jsem. Sakra. Ale já chtěl. Gerard se začal zlomyslně chichotat a pak si opřel hlavu o moje rameno - objímajíc mě.
"Když to neuděláš… Když to vydržíš až do noci… Možná ti dám nějakou část nájemnýho zpátky." Pohladil mě po délce mých zad a já si jen skousl ret. Sakra. Jen jsem pomalu přikývl a Gerard vylezl ze sprchy, zamotal se do ručníku a já se snažil uklidnit. Skončilo to tak, že jsem seděl ve sprše a přemýšlel o všem, co se stalo. Když voda pomalu začínala stydnout, rozhodl jsem se taky vylézt. Oblékl jsem se a zahlédl jen Gerarda spokojeně hledět z balkónu na špinavé ulice New Jersey a vychutnávat si svojí první ranní cigaretu.
Vypadal tak v klidu. Spokojenej. No, divil bych se kdyby nebyl spokojenej, za to, k čemu mě donutil ve sprše. A ještě k tomu mi zakázal si udělat dobře. V tom zápalu emocí, který jsem nebyl jistej definovat jsem ho chtěl vzít za nohy a jen ho nechat viset z balkónu. Místo toho jsem si jen povzdechl a přišel k němu na balkón. Podal mi jednu cigaretu a já si jí vzal a nechal si jí zapálit. Gerard po mě hodil jeden z jeho zkoumavých, zadumaných pohledů a pak se zase díval dolů na kolemjdoucí.
"Proč to děláš?" Vyklouzlo mi najednou z pusy.
"Co?" Uculil se na mě zpátky. Dělal blbýho. Jen jsem se na něj zašklebil.
"No, to co vyžaduješ místo nájemnýho…" Nadhodil jsem. Gerard se začal chechtat a típl cigaretu, hledíc na mě.
"Frankie," Oslovil mě, jindy jsem tohle oslovení neměl rád, zvlášť když mi tak říkala Stephanie, ale od něj mi to nepřišlo nějak divný, "Žiju sám už pár let. Mám jisté potřeby. A nejsou to peníze." Přejel mi rukou od brady až po krk a zase zpátky a dotkl se mého piercingu ve rtu.
"A… Proč sis nikdy někoho nenašel?" Namítl jsem.
"Copak jsem to právě neudělal? Doslova jsem si pro tebe musel šáhnout a vytáhnout jak z nějakýho přecpanýho regálu." Narážel na noc, kdy mě zachránil před tou vřavou lidí. Jen jsem se začervenal. Fajn, takže teď už jsem přirovnávanej i ke zboží.
"Ale já to nemyslel takhle. Já myslel někoho, s kým bys žil." Argumentoval jsem dál. Gerardova tvář se na malý moment zkřivila, ale předstíral jsem, že jsem to neviděl. Vzpomněl jsem si na to, jak mi Jamia v baru vyprávěla o jeho bývalých vztazích. Asi jsem to neměl vytahovat.
"Se vztahem je akorát víc problémů, takhle dostanu vždycky, co chci a nemusím to nějak hrotit." Přinutil se ještě jednou samolibě usmát a zašel zpátky do bytu. Dokouřil jsem cigaretu, típl jí a následoval ho. Akorát už byl na cestě za ostatníma do jídelny, tak jsem šel s ním. Jakmile jsme opustili pokoj, cítil jsem se volný. Všechny pravidla platila jen uvnitř. Ten pokoj byl Gerardovo nebe, slast pro všechny jeho úchylky, pro mě to byl pekelně ďábelský Gerardův koutek perverzních chvilek.
Jen jsem si vzpomněl na dnešní ranní sprchu a hned jsem zrudl jako rajče. Došli jsme bok po boku do jídelny, kde už seděli všichni.
"Dali jste si dneska načas." Okomentoval to příkře Bob, propalujíc nás svýma modrýma očima. Ray spokojeně olizoval šlehačku z nějakého dortíku a jen nám popřál "dobré ráno". Mikey byl zase zabořenej do mobilu a textoval si s Petem. Ale nedalo mu to, aby Bobovi neodpověděl místo nás.
"Gerard šetří vodu a začal se sprchovat společně s Frankem, víš." Osvětlil mu to. Jen jsem se začal dusit kafem, které jsem si přivlastnil a Gerard se vedle mě otřásal smíchy.
"Neměl bys strkat nos tam, kam nemáš, Mikey." Okomentoval to Gerard. Ostatní tomu nějak nevěnovali pozornost, jako kdyby to předpovídali.
"Já tam nemusím ani strkat nos, když máš tu podělanou sprchu hned přes zeď, vedle který mam postel." Protáčel oči Mikey a znovu se zabořil do smskování. Já byl pořád v šoku. Oni to věděli. Nebo teda aspoň si mysleli, že to vědi, co se mezi náma děje. Pak se konverzace ubrala jiným směrem, prostě parta normálních kamarádů, jakoby si ze mě právě Gerard neudělal děvku. Všem to bylo ukradený.
Z mého toku myšlenek mě vytrhla až Gerardova ruka, která se pod stolem pomalu plížila na moje stehno. Jen jsem si povzdechl a pohlédl na něj.
"To už si vybíráš nájemný i za kafe?" Neodpustil jsem si malou poznámku. To ostatní celkem zaskočilo, nechápali. Aha, takže asi nevěděli všechno. Nejspíš si mysleli, že já a Gerard spolu… no, máme něco víc. To vlastně máme, ale nejsou v tom city. Rozhodně ne. Myslel jsem si, že by mohli, ale teď se moje názory na Gerarda hodně změnily. Vidím ho jen jako chlapa, u kterýho bydlim a dělam mu prostitutku.
"Cože?" Zeptal se najednou i Ray, který dojedl svůj dortík.
"Frank a já jsme přišli na lepší způsob, jak mi platit nájemné." Řekl tajemně Gerard a sevřel mě silně okolo stehna, kde měl ruku položenou. Jako kdyby mi tím chtěl dát najevo, že mě čeká trest. Ach ne. Ale pak jeho sevření zas povolilo a přejížděl mi po noze sem a tam. Nebylo v tom nic úchylnýho, nechtěl po mně nic, jen se chtěl dotýkat. A kupodivu mi to nevadilo. Teda aspoň do tý doby, než jsem si uvědomil, že mě ve svojí hlavě vidí jak jenom to masážní křeslo. Zkrátka nábytek s mnoha funkcemi.
"No, díky vaší ranní sprše si musí teď Frank máknout do práce." Ozval se najednou Ray, který měl šlehačku i ve vlasech. Málem jsem na práci zapomněl.
"Umm… Rayi, máš něco tady…" Natáhl jsem se přes stůl, abych po něm hodil ubrousek a začal mu utírat obličej, všichni se začali smát, jen Gerard mi žárlivě zaryl nehty do nohy. Jaksi mě bavilo ho provokovat, když teď nemohl nic udělat, jen mi mačkat nohu. Pak jsem zapletl svojí ruku i do Rayových vlasů, abych mu vyndal drobky, ale zamotala se mi do jeho afra a já myslel, že mě to sežere.
"Ááá, Franku! Nech mi to, to si tam nechávam na horší časy!" Vypískl Ray, když jsem ho zatahal. Jen jsem se zasmál s ostatníma a zase se klidně posadil vedle Gerarda. Cítil jsem na sobě jeho pohled a jeho ruka mě stále pevně svírala a zarývala nehty do kůže, že mi to zanechá škrábance. Když jsem se na jeho ruku podíval, jeho klouby byly bílé od toho, jak moc síly do toho dával. Alespoň nějak jsem mu to mohl oplácet. Samolibě jsem se usmál.
Po snídani se kluci rozhodli, že se mnou rovnou půjdou do práce a začnou zkoušet o něco dřív. Já a Gerard jsme šli tmavou chodbou, která vedla ven přímo z jídelny, jako poslední.
Když v tom před náma schválně Mikey zabouchl dveře. (Věděl jsem, že to bylo schválně, protože jsem pak slyšel jeho smích.) Do hajzlu s tou jejich bratrskou telepatií. Jen jsem na ty zavřené dveře čučel a už jsem chtěl zatáhnout za kliku,ale Gerard mě namáčkl čelem na ně. Zalapal jsem po dechu, když jsem na svých zádech cítil jeho celou váhu.
"Tohle jsme si nedomluvili, Frankie." Zašeptal mi do ucha a přisál svoje rty na můj krk. I přes to, jak moc jsem se ho díky jeho perverznostem naučil nenávidět, tohle mě vždycky dostalo. Věděl kde mam slabý místo. Vždycky mě to dostalo do kolen. Nebyly v tom city, prostě to jen uměl.
"Na odměnu můžeš zapomenout." Pokračoval dál, jen jsem se zamračil a pak mi něco došlo, tak jsem to hned musel vyslovit: "Takže vlastně můžu zapomenout i na ten zákaz o sobě, co mám dodržet, když mě za to nic nečeká, hm?" provokoval jsem ho dál a jel svojí dlaní od mé hrudi až k mým k zipu na kalhotech, slyšel jsem, jak se Gerardovi zrychlilo dýchání, ale najednou mě přes tu ruku plácl a zmáčkl mě on sám v místě, kam jsem mířil. Proti svojí vůli jsem zasténal. Krátce, potichu, ale Gerard to slyšel a ještě chvíli přejížděl přes kalhoty po mém rozkroku. Ne, že by mě on vzrušoval. No dobře, vypadal fakt sexy, ale jinak ne. Určitě to bylo tím, že jsem si TO musel odřeknout, prostě jsem to v sobě měl nahromaděný, to bylo všechno.
"Na tebe čeká trest. A zákaz pořád platí, jestli nechceš, aby to bolelo." Zasténal mi do ucha, v hlavě měl pravděpodobně vizi toho, co se mnou plánuje. Jen jsem hlasitě polknul. Najednou jeho ruka z mého rozkroku zmizela a objevila se na klice a mě oslepilo denní světlo.
Pořád trochu mimo, v šoku, strachem a obrovskou potřebou jsem se s Gerardem vydal dohonit ostatní.
Cestou do baru vtipkovali.
"Hele Gerarde, já s Bobem u tebe taky přespáváme, jak to, že jsi po nás nikdy nic takovýho nechtěl?" Strčil do něj Ray. Já se snažil od Gerarda držet dál tím, že jsem se kryl Bobem. Ovšem to moc nepomáhalo. Byl jak klíště.
"Ale můj drahý Raymonde," Oslovil ho Gerard celým jménem a já skoro vybuchl smíchy, "Snad nechceš, abych o tom začal uvažovat, ani ty, Roberte, že ne?" nejdřív jsem nepochopil na koho mluví a když mu odpověděl Bob, tak jsem nechápal.
"No rozhodně nemám potřebu mít něco strčenýho ve svým řitnim otvoru Gerarde, tam budu radši nadosmrti panic." Řekl s hraným strachem v hlase.
"Ty se jmenuješ Robert?" Nechápal jsem najednou.
"Jo, Robert Cory Bryar. Rob. Takže Bob." Vysvětlil mi rychle. Nepochopil jsem z toho ani slovo, ale to je jedno. Byl to prostě Bob. Navíc když jsme došli do baru, měl jsem jiný věci na práci, než řešit jeho jméno. Jamia už měla spoustu práce za sebou, takže když jsme se všichni pozdravili, chopil jsem se těžkých beden ve skladu a přenášel je do kuchyně, do zásobníků, pak jsem pomáhal uklízet a spoustu ostatních věcí. Ale měli jsme to s Jamiou hotové rychle. Nikdo sem v tyhle hodiny nechodí. Takže jsme měli prázdný klub jen pro sebe. Šéf byl někde pryč ve městě, vyřizoval obchodní záležitosti.
Takže jsme s Jamiou seděli blízko pódia a sledovali kluky. Gerard mě vážně dostával, když do rytmu začal kroutit boky, nebo sem tam zahekal do mikrofonu. Že to prej trénuje na fanynky, který to dostane do kolen.
"Frank je taky naše fanynka." Nadhodil hned Bob a Gerard si jen povzdechl. Navzdory všemu, Gerard mě pořád propaloval pohledem a já si začal lámat hlavu nad tím, co mi chce dneska večer udělat. Jamia naše chování pořád moc nepobírala, takže když měli kluci pauzu, tak jsem jí odtáhl do kuchyně, že jí půjdu s něčím pomoct a se vším jsem se jí svěřil. Do nejmenších detailů. Seděla na kuchyňské lince a koukala na mě s otevřenou pusou.
"Cože?" Řekla vážně, ale pak vyprskla smíchy, tak jsem jí tam uklidňoval. Co na tomhle bylo doprčic směšnýho? Jsem děvka nějakýho dospělýho chlapa, kterej je perverzní a musí si to na někom vybít! Když se Jamia konečně uklidnila natolik, že se jí pak už jen cukaly koutky, tak jsem pokračoval dál.
"Chápeš jak je to pro mě těžký? Jsem závislej na klukovi, kterej po mně chce, abych mu dával." Kroutil jsem nevěřícně hlavou.
"Zoufalá doba vyžaduje zoufalé činy." Namítla Jamia, "Franku… Neber ho takhle. Gerarda znám už dlouho. Může se zdát… jinej." Jinej? Dělá si ta holka srandu? To, že přinutí svýho spolubydlícího, aby mu dělal nafukovací pannu je JINÝ? "Ale ve skutečnosti je vážně dobrej člověk… Chce každýmu pomoct, dokonce o tom i zpívá. Ale zapomíná pomoct sám sobě." Jo, zapomíná, to, že mi dneska řekl 'Na kolena, Frankie' bylo hrozně nesobecký, "Nezapomeň na to, čím si v poslední době prošel. To, že po tobě tohle chce je sice divný, ale jemu to pomáhá zapomenout na jeho minulost. Za poslední dobu jsem ho neviděla víc šťastnýho." Jo, to že mu dělá radost, že mi dneska večer pravděpodobně strčí svýho kámoše do prdele, by mi mělo ulevit?
"Jo… Asi máš pravdu." Přiznal jsem nakonec, když jsem přestal šílet a vzpomněl si na Gerardovu bejvalku. Ale stejně jsem s tou mojí prostitucí nesouhlasil. I přesto jsem se vydal s Jamiou zpátky, protože by jim bylo podezřelý, co tam takovou dobu děláme.
Zase jsme sledovali jejich zkoušku, Ray mi občas půjčil kytaru a pořád mi říkali, že jsem dobrej. Docela mě to těšilo, zvlášť, když to řekl Ray, protože ten kluk hrál jako bůh.
Pak šlo všechno stejně jako včera. Klub se postupem času zaplňoval, kluci měli vystoupení a sklidili další úspěch. Celkem normálka, než se objevil jeden kluk na baru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Valence poison Valence poison | Web | 21. dubna 2013 v 15:44 | Reagovat

GERARD!!!!!! TY ÚCHYLNÉ PRASA!!!!!  Ako ho poznáme xD :D :D :D Chudák Frankie. Ja byť ním tak Gerarda nakopem do prdele a ideme spať k Rayovi, alebo pod most :D A to s tými Rayovími vlasmi bolo móóóóóc :D :D :D A Gerard žiarlil hej?! Ja to nechápem o čo mu ide hajzlíkovi jednému!!!! Buť nech má Frankieho rád, alebo nech ide niekam do gay baru keď je nadržaný!!! :D :D :D Teším sa ďalej :) :D

2 Karolína Karolína | Web | 21. dubna 2013 v 19:11 | Reagovat

Ako, ako, ako, ja neviem prečo ale asi som fakt až prehnane perverzná ale ja mám proste takéto žánre poviedok stráááááášne rada. ale teraz o inom. Ježiši ten Frank by si asi mal ujasniť veci v hlave a Gepard by mal skľudniť hormóny. No, to som ale zvedavá čo je to za chalana čo bol spomenutý na koniec, :D proste MILUJEM TENTO PRIBEH, sa teším jak to poviem kamoške a ju donútim si toto prečítať :D !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama