Srpen 2013

Kapitola 9.

20. srpna 2013 v 21:45 | MissFreakyLuce |  Slave
Pozn. autora: Děkuju moc za všechny odezvy, ani nevíte jak moc mě to těší, že se vám povídka líbí, tak snad nezklamu vaše očekávání a budu se snažit přidávat povídku častěji :)

Další ráno jsem měl žaludek jako na vodě. Já, takovej bitkař, jsem se tam bál jít, kvůli tomu, že dostanu do držky. Před hotelem mě vyzvedl Bob a Ray.
"Zdar princezno, konečně nám budeš dělat společnost, jo?" Zasmál se Bob, když jsem nastupoval. Jen jsem přikývl a když už Bob pomalu šlapal na plyn, tak se ze dveří vyřítil Mikey a taška, co se nosí obyčejně přes rameno, mu visela okolo krku.

Kapitola 8.

10. srpna 2013 v 23:45 | MissFreakyLuce |  Slave
Následující den stanovil jistou rutinu a kritéria, který se dodržovaly v následujících dnech. Byl to prostě takovej denní program. Aspoň do tý doby, než budu úplně v pořádku. Ráno jsem se vzbudil vedle Gerarda, občas si se mnou dopřál sprchu, pak jsme se šli nasnídat, Gerard musel jít papírovat - něco ohledně hotelu, takže jsem trávil odpoledne s Mikeym a přes počítač i s Petem. Občas jsem si říkal, že je divný, že Mikeyho ještě kvůli tý jeho absenci nevylili.

Your story?

4. srpna 2013 v 21:59 | Gee-Bee
Helou killjoys, ouchylové a ostatní zvrhlíci co jste se dostali na tento blog!

Yep, stále žiju! Tak k věci. Jelikož, teda kromě práce, mám přebytek volného času tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu, aby jste vytvořili "svůj" příběh. Takže do komentářů piště vaše návrhy, zápletky, všechno možní klidně piště povídku a nekdo může na vás navázat. Chtěla bych to tu pak zveřejnit aby všichni viděli, jak moc jsou frerard fans kreativní :D

XO Gee-Bee