Komentáře

1 Karolína Karolína | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 9:19 | Reagovat

Oni sa už spolu vypali??? To kedy stihli :D No a Mikey to totálne zaklincoval tým ako na nich cez tú stenu začal kričať, to som fakt nemohla XD , Som fakt zvedavá ako to teraz bude vo Frankovej škole a v práci. Ako to bude s tým Ronniem pretože by som z čsti rada videla Gerarda žiarlivého :D. I keď to by som následne asi komentovala slovami "Chudák Frankie, prečo mu to ten Gerard robí." :D Ale okay, teším na pokračko. Moc, moc , moc, moc, moc, moc, moc sa na to pokračko teším :P :D XD

2 Sasha Sasha | 16. srpna 2013 v 14:36 | Reagovat

Yay ! A já už se bála že pokračování nebude !
Tohle je už jediná frerard povídka kterou čtu, protože je úžasná <3.
Jen já - narozdíl od Frankieho - doufám že takovýhle Gerard zůstane. Je totálně zlatý. Nějaké to postupné zjištění že jim oběma na sobě vážně opravdu záleží by bylo milé, ale bála bych se, že to pak zaběhne do patosu jako všechny povídky. A bude to samý já tě hrozně lovískuju a bla bla bla (a žili šťastně až do smrti). Líbí se mi, že jde vidět že se mají rádi a záleží jim na tom druhém, ale současně je to sprosté a žhavé a ne žádný přeslazený fujtajbl. Me gusta.
A navíc si myslím že Gerard má pravdu. Frank si o tom říká. Může si za to sám. Nemá provokovat. Achjo, nechápu, proč všichni komentují že Gerard je zlý a chudáček Frankie. Vždyť Frank je mnohem horší ! Není to žádný chudáček :D.
Jo, a jestli bude mít Frank něco s Ronniem, tak je to idiot. Ale doufám že to idiot je. Protože taky chci vidět jak to vypadá když Gerard žárlí. A navíc bude mít Gerard trauma <3.

aaah napíšu klidně tisíc kometářů pod různými nickami, když to pomůže aby bylo co nejdřív pokračování ! :D

Rychle, rechle, MOC rychle !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.